Menü Aç/Kapat
Fenomen Çiğdem Çelik Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? Vücut Ölçüleri Fenomen 06.04.2016
Fenomen Çiğdem Çelik Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? Vücut Ölçüleri

Fenomen Yarışmacısı Kızlar Kadrosundan Çiğdem Çelik Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? Burcu ve Vücut Ölçüleri Nedir ? Bilgileri Özgeçmişi

tv8 fenomen çiğdem kimdir

Tv8 ekranlarında yayınlanan Fenomen yarışmasının kadro tanıtımlarına devam ediyoruz. Yeni adayımız Çiğdem Çelik. Hatıralarımıza İşte Benim Stilim yarışmasından gelen Çiğdem Çelik Fenomen kızlar kadrosu oyuncusu oldu. Programa Survivor 2016 Nihal ile kavgası damga vurmuştu.

Kızlar ve Erkekler evi şeklinde iki evden oluşan Fenomen yarışmasına İşte Benim Stilim kadrosundan katılan isimlerden olan Çiğdem Çelik’in bilgileri yazımızda.

Fenomen Kızlarında Çiğdem Çelik Kimdir ? Biyografisi

İşte Benim Stilim yarışması finalistlerinden Çiğdem Çelik sosyal medyada takipçisi bol olan isimlerden.İlk defa tv’ye yemekteyiz programı ile çıkmıştı.

Bulgar göçmeni olduğu bilinen yarışmacı Bursalı. Kendisi programa çıkmadan önce Hosteslik yaptığını belirmişti. Kararlı yapısıyla dikkat çeken yarışmacı bakalım nasıl bir performans gösterecek ?

Yaşı: 37

Boyu : 1.65

Kilosu: 67

Nereli : Bursa

Saç ve Göz Rengi: Siyah – Koyu Kahverengi

Vücut Ölçüleri: 80 -65 -95

Burcu:

Fenomen Çiğdem Çelik Facebook İnstagram Hesabı Fotoğrafları Resimleri
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler