Evlilik Programları 2017 2018 Yeni Sezonunda da Yayınlanmaya Devam Edecek

Kanal D Star Tv ve Atv ekranlarında izleyicisine çıkan Seda Sayan, Zuhal Topal ve Esra Erol’un 2017 2018 yeni sezonunda da formatlarında küçük değişiklikler yaparak izleyici ile buluşacağına dair bilgi aldık.

Bilindiği üzere 29 Nisanda çıkan ve evlilik programlarının yayınlanmasını yasaklayan KHK sonrasında zaten düşük reytingler ile savaş veren Kısmetse Olur final yaparak ekranlara veda etmiş; daha sonrasında ise yeni KHK’yı yorumlayan RTÜK Başkanı evlilik programlarının yayından kaldırılmadığı sadece bazı düzenlemeler getirildiğini ve cezaların ağırlaştırıldığını açıklamıştı.

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanlığında medya temsilcileri ve sanat ve sinemanın önde gelenlerine iftar yemeği verilmişti bir sitenin haberine göre Esra Erol yemeğe katılmış ve Emine Erdoğan “Alişan’ı sen evlendirirsin diye espri yapmış”. Yemeğe katılmadığımız için bu diyalog ile ilgi bilgimiz yok ancak bize gelen yeni tüyolarda da Esra Erol’un yeni sezonda barıştırma işine de gireceği Zuhal Topal’ın ise maddi durumu yetersiz olanları evlendirme işine gireceği konuşuluyor.

Daha önce ki aldığımız tüyolarda ise  Seda Sayan, Zuhal Topal ve Esra Erol’un yapımcılarının reytinglerin yüksek olması sebebi ile tüm cezalara katlanıp 2017 2018 yeni sezonunda da devam edecekleri bilgisi gelmişti. Tüm bu tüyolar bir araya getirildiğinde  Seda Sayan, Zuhal Topal ve Esra Erol’un 2017 2018 yeni sezonunda da evlendirme programı sunmaya devam edeceklerini çıkarabiliriz.

esra erol’la 2017 2018’de Devam Edecek mi? Esra Erol’la Yeni Sezonda var mı? Evleneceksen Gel Yeni Sezonda Var mı? Evleneceksen Gel 2017 2018’de Devam Edecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evlilik Programları 2017 2018 Yeni Sezonunda da Yayınlanmaya Devam Edecek (9 Yorum)

    • Valla arkadaşlar ben esra erolu çok severek izliyorum eşim baya huzursuz oloyur bende izlerken tam tersi huzurlu oloyurum