Evli ve Öfkeli Bitiyor Mu ? Final Mi Yapacak ?

Evli ve Öfkeli Dizisi Bitecek Mi ? İzlenme Oranları Nasıl ?

Evli ve Öfkeli finalAtv ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli 15 mayıs 2016 pazar günü 30. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. 4 Ekim Pazar günü ilk bölüm ile yayın hayatına merhaba diyen sevilen yapım toplam 30 bölüm dayanabildi ve sonunda beyaz bayrağı çekti.

Evli ve Öfkeli dizisi 15 mayıs pazar akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek. Genel olarak kadınlara hitap eden konusu ve senaryosu ile tepki çeken yapım sadece kadınların izlemesi ile bir yere varılamayacağını tüm medya sektörüne de göstermiş oldu.

Başrollerini Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, Sarp Akkaya, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu’nu  paylaştığı yapım reyting kurbanı olan diziler kervanına katıldı.

Evli ve Öfkeli 30. Bölüm Final Fragmanı

 

Evli ve Öfkeli Dizisi Sektöre Nasıl Başlamıştı?

Atv ekranlarının yeni dizisi Evli ve Öfkeli dizisi 4 Ekim Pazar günü 1. bölümü ile yayınlanmaya başladı. İzlenme oranları ve Reyting tartışmaları şimdiden başlayan dizi bakalım önümüzdeki haftalar da nasıl bir reyting rakamları yakalayacak.

Genel Manada güzel bir konuya sahip dizinin şu aralar bitmesi veya final yapması söz konusu bile değil çünkü kanallarla yeni anlaşan dizilerin ortalama 9 ile 14 bölüm deneme bölümleri olarak yayınlanır. Eğer bu bölümlerde yeterli izleyici kitlesine ulaşamaz ise dizi Final kararı alır veya bir başak kanalla anlaşma yoluna gider.

Peki Evli ve Öfkeli Biter Mi ? Ne Zaman Final Yapacak ?

 

Peki Evli ve Öfkeli kaç sezon yayınlanacak ?

Reyting rakamlarına bağlı olarak genelde ortalama bir sizi en az 2 sezon yayınlanıyor. Bizlerde aldığımız dizi izleyicileri dönütlerine göre Evli ve Öfkeli dizisinin sevileceğini tutacağını düşünüyoruz.

Dizinin 1. bölümü reytingleri beklenenden fazla çıktı ve Atv kanalı oldukça sevindirdi.

Yeni başlayan dizinin şu günlerde bitmesi veya final yapıp son vermesi söz konusu değil dediğimiz gibi deneme bölümleri başarılı ile geçerse dizi devam edecektir ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evli ve Öfkeli Bitiyor Mu ? Final Mi Yapacak ? (6 Yorum)

  1. Bu diziyo cok sevdim bir dizide aradigim hersey vardi konusuyla aktörleriyle süperdi bence reklamlarin yüzünden bikmislardir

  2. Ben çok üzüldüm gayet güzel ve kaliteli bir diziy di çok severek izliyor dum bitmesin bu dizi pazarlarimiz boş gecmesin