Evleneceksen Gel Devam Edecek mi Hangi Kanalda Yayınlanacak 2016 2107 Yeni Sezon

Evleneceksen Gel Devam Edecek mi Hangi Kanalda Yayınlanacak 2016 2107

evleneceksen gel 29 ağustosStar Tv ekranlarında Seda Sayan’ın ve Uğur Aslan’ın sunumu ile ekranlara gelen Evleneceksen Gel ile ilgili son karar verildi. Evleneceksen Gel programı yapımcısı Global Medya ile Star Tv arasında tüm bağlar koptu. Star Tv ise 2015 2016 sezonun flash ismi Zuhal Topal ile anlaştı. Bu durumda 2016 2017 yeni sezonunda Evleneceksen Gel yerine Star Tv’de Zuhal Topal’la yayınlanacak.

Peki Evleneceksen Gel Final mi yapacak? Evleneceksen Gel bitecek mi?

Sonunda kafaları kurcalayan bu soru da açıklığa kavuştu. Global Medya’nın Evleneceksen Gel İzdivaç Programı yayın hakları için Show Tv ile anlaştığı haberleri kulislerden kulağımıza geldi. Global Medya ve Show Tv arasında yeni imzalandığı söylenen yeni anlaşma ile Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın yeni yuvası da belli olmuş oldu.evleneceksen gel show tv

Tabi ki Star Tv gibi izlenme ortalaması daha yüksek bir kanaldan daha düşük izlenme oranınsa sahip bir kanala geçen Evleneceksen Gel programın reytinglerinde bir düşme yaşanacak; ancak bunu toparlamak hatta daha da yükseğe taşımak Global Medya ve ekibin elinde.

Evleneceksen Gel 29 ağustos 2016’da yeni yayın dönemi ile Show Tv ekranlarında olacak; ancak Evleneceksen Gel programın başlamadan önce rakipleri yayına girmiş olacak. Evleneceksen Gel’in rakipleri eylül ayını beklemeden yayına başladı bile.

Esra Erol 29 ağustos’ta Zuhal Topal ise 22 Ağustos’ta yeni sezonları ile yayında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın