Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal(Tarık ÜNLÜOĞLU) Neden Diziden Ayrıldı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal(Tarık ÜNLÜOĞLU) Neden Diziden Ayrıldı?

Atv ekranlarının sevilen mafya dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yine Azrail kol geziyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 26 mart akşamı yayınlanan 33. bölümünde dizide Ünal karakterine hayat veren TARIKÜNLÜOĞLU ile ilgili şok gelişmeler yaşanıyor.1112

 
Tarık ÜNLÜOĞLU  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden neden ayrıldı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 33. bölümde Hızır’ın tırlarına eroin koyan Ünal’ın artık sonu geldi mi? Ünal ve Hızır ÇAKIRBEYLİ arasında yaşanan soğuk savaş yavaş yavaş sıcak çatışmaya dönüyor.

Ünal’ın CIA’nın desteğini alması ile Hızır’a karşı eli güçlenmiş ve Hızır’ı bitirme planlarını devreye koymuştur; ancak Hızır’ın da Ünal’a karşı boş durduğu söylenemez.

Hızır masada Ünal’ın işini bitirmek için gerekli ön hazırlığı yapar ve Özer’İn arabasının altına bomba koymayı amaçlar; ancak Özer motorla gelir.

333Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Neden Diziden Ayrıldı

Ünal’a karşı büyük bir savaş verecek olan Hızır ve ekibinin amacı ise Ünal’ı öldürmek değil ajanı bulmaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile diyebiliriz ki  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 26 mart akşamı yayınlanacak 33. bölümünde kesinlikle Ünal ölmeyecek. dolayısyla Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden  Tarık ÜNLÜOĞLU ayrılmayacak; ancak Ünal’ın ölmesini bekleyenler için iyi haberin yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal(Tarık ÜNLÜOĞLU) Neden Diziden Ayrıldı? (1 Yorum)