Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sanem Çelik(Ceylan) Kimdir

5 yorum
244

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeni Oyuncusu Sanem Çelik

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili sürekli verdiğimiz ayrılık haberlerinden sonra Atv’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni bir oyuncu dahil oldu.

Sanem Çelik Alpaslan’ın annesi  olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a geldi. Sanem Çelik ile Deniz Çakır ise Oktay Kaynarca için rakip olacaklar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sanem ÇELİK Ceylan karakterine hayat verecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi değişen oyuncu kadrosu için Tıklayınız 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Müjde Uzman’ın ayrılmasından sonra diziye yeni bir bayan karakterin dahil olacağı bilgisini vermiştik. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni dahil olan oyuncunun Sanem ÇELİK olduğu medya ile paylaşıldı.

Peki Sanem ÇELİK kimdir?sanem-celik_edho

1975 yılında İstanbul’da doğan Sanem ÇELİK 41 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale alanı mezunudur. 2004 ve 2006 yılları arasında Aliye dizisinde başrol oynayarak tüm Türkiye’ye adını duyurmuştur. Son olarak ise İnadına Yaşamak projesinde başrol oynamıştır.

Sanem ÇELİK Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde Hızır’ın abisinin baldızı yani yeğenin teyzesi rolünde izleyicisi karşısına çıkacak. Ceylan’ın Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisi başrol oyuncusu Oktay KAYNARCA’nın kapaması olacağı konusunda bilgiler var.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sanem çelik edho
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Related Post

READ  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaşar Kimsesiz kimdir? Olgun Şimşek
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sanem Çelik(Ceylan) Kimdir (5 Yorum)

  1. Denis cakir oktaykaynarcanin cok super ikili sanem celik ikinci Kadin sevemedim lutfen nazli gibi Oda Bay Bay olsun

  2. Bengercekten denizcakir ve oktaykaynarcanin oyucugu bayiliyorum digerini bugun oyuncularda harika sadece sanem celik van cok itici geliyor tam gecmiasteki yasamini canlandiriyor.