Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mı ? Kurtlar Vadisi Pusu Mu ?

Vadi Mi Çok İzleniyor ? Eşkiya Mı Daha Çok İzleniyor ?

Bu günlerde diziseverlerin merak ettiği konuların başında gelen konulardan biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi acaba Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) dizisini koltuğundan edecek mi ? konusu her geçen gün daha çok sorulmaya devam ediyor.

Dizi ekibimizin yaptığı araştırmalar göre Kurtlar Vadisi Pusu açık ara Eşkiya’dan önde fakat şu konuda göz ardı edilmemeli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz daha bir kaç bölüm yayınlamasına rağmen müthiş bir izlenme reyting oranına sahip. Her bölümde hızlı bir ivmeyle izleyici kitlesini artıran dizi Vadi’ye artık ciddi bir rakip.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz memati

Her iki dizide çok izleniyor burdan Türk Milleti olarak Mit, Mafya ve Derin Devler konulu dizileri ne kadar çok sevdiğimiz bir daha ortaya çıkıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Gürkan Uygur (Memati) ve Kenan Çoban (Abdülhey) oyuncularını diziden çıkarmakla bizce çok büyük hata yapmıştır.

Diğer Yandan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna Kenan Çoban’ı katmasıyla harika bir hamle gerçekleştirdi. Dizi direk Abdülhey sevenlerini izleyici kitlesi olarak kattı. Bu durumdan sonra insanlar Acaba Memati’de Eşkiya dizisine gelir mi ? diye sorgulamaya başladı.

Bizce ilerleyen haftalar da Memati’yi yani Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinde görürseniz hiç şaşırmayın.

Sizca Memati Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz(EDHO) Dizisine Katılır Mı ?

Hızır Çakırbeyli ve Polat Alemdar rekabetinin sonucu ne olur ?

Yani kısaca Hızır’lı Eşkiya dizisi ilerleyen hafta Memati’yi transfer ederse büyük ihtimalle Polat’lı Vadi dizisini reyting yarışında geçecektir.

YORUMLAR EN ALT KISIMDADIR.

Sizce Kurtlar Vadisi Pusu Mu ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mı ? Daha Güzel Bir Dizi Yorum ve Anket oylarınızı bekliyoruz…

 

Sizce Eşkiya Reytingleri Vadi'nin reytinglerini Geçer Mi ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mı ? Kurtlar Vadisi Pusu Mu ? (5 Yorum)

  1. eşkiya dünyaya hükümdar olmaz varken kurRTLAR Vadisi bir hiç çünkü eşkiya da nerdeyse kurtlar vadisisinde bütün karakterler var süleyman çakır testere necmi pala kabil kaçgar şahin ağa abdülhey sahmir hebron cavit akarsu turgut kuyucu borsacı barış var