Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Ölüyor Mu ? Diziden Çıkacak Mı ?

6 yorum
162

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 7. Bölüm Fragmanında Şok Sahne ! İlyas (Ozan Akbaba) Ölecek Mi ? Kurtulacak Mı ? Diziden Ayrılıyor Mu ? 

Geçen hafta mahkemede İlyas lehine bir hüküm çıkmadı. Kurulan mahkemede Şahin Bey ve Fahri şahitliğinde öldürülmeyen İlyas 7. yeni bölüm fragmanında Hızır Çakırbeyli’nin kollarında vuruluyor.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Reis’in kardeşi rolünde oynayan gerçek adıyla Ozan Akbaba için acaba diziden çıkacak mı soruları akıllara gelebilir.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ilyas diziden ayrılıyor mu

İlyas (Ozan Akbaba) bizce diziden çıkabilir. Çünkü bizim görüşümüze göre İlyas’ın vurularak öldürülmesinden sonra Hızır Çakırbeyli kardeşinin katillerini arayarak dizide yeni oluşumlar ve derin yapılanmaları bulacak. Yani dizinin belki bundan sonraki on bölümünde İlyas’ın katillerini arayarak dizinin senaryosu gereği yeni bölüm konuları oluşturulmuş olabilir. Neden ayrıldı sorusunun cevabı bizce böyledir. Kanımızda yanılırsak sizlerden özür dileriz.

Bakalım 7. Bölümde İlyas Yaşayacak Mı Ölecek Mi ?

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Ölüyor Mu ? Diziden Çıkacak Mı ? (6 Yorum)

  1. Eger diziden çıkarılırsa ben be bir. Cok kişi bu diziyi izlemiycek reytng düşüklüğünden dizi biticek şahsen o filmdeki yeri heycanı varlıgı cok önemli çoğu kişi ona hayran