En İyi Benim Yağmur Ege Kılıç Kim? 10 Kasım

En İyi Benim Yağmur Ege Kılıç Kim?

en-iyi-benim-yagmur-ege-kilic-resmi1

Fox tv ekranlarında bu hafta Damat adayımız Nurettin Erhan olduğunu bahsetmiştik. Nurettin’in 10 Kasımdaki adayı daha önce tanıdığımız bir kişi. Erhan beye talip olmuş ancak Erhan Zeynep’i seçmişti. Yağmur kendisinin en iyi olduğunu bu yüzden yeniden bizlerle beraber olacak. Hafta başından itibaren Yağmur damat adayımızı resmen bunalttı. Bu konuda eksi bir not aldığı bizlerce açık ancak son kararı Nurettin verecek.

en-iyi-benim-yagmur-resmi

 

Yağmur bu gün bir adım daha ileri giderek Nurettin beyin ismini ağzında büyüterek söylemesi ve bunu da süpriz olarak damat adayına gösterecek. Nurettin Erhan ilişkide saygı ve sevgiye önem veren birisi. Yağmur’un bu pankartını saygısızlık olarak mı anlayacak? Yoksa mutlu mu olacak?

en-iyi-benim-yagmur-resmi1

Daha önce Erhan’a talip olmuş ve hazır çorba yapmıştı. Hatalarında ders çıkaran Yağmur bu sefer kendi elleri ile Tarhana çorbası yapacak. Yanında biber ve kabak dolması, mevsim salatası, pasta yağmur adlı tatlıyı Nurettin’e servis yapacak. Bakalım bu yemekler ile Nurettin’i etkilemeyi başarabilecek mi? Gerekli malzemeleri almak için alış-veriş yapmak için markete gitti. Gerekli malzemeleri alıp, Semra hanım için 1379tl değerinde büyük bir orkide aldı. Kaynana adayı için de bir hediye orkide aldı. Vaktinin büyük kısmını hediye almakla geçiren Yağmur hızlıca yemek yapmak için eve geldi. İşleri yetişmeye çalışırken Semra hanım geldi.

en-iyi-benim-yagmur-resmi2

Hala kendisine verilen hediye için teşekkür etti. Semra Hanım evde kimler ile birlikte kaldığını sordu. Yağmur evde babası ile birlikte kaldığını ev işlerini haftada bir gün yardımcı geldiğini geriye kalan günlerde kendisi temizlik v.s işleri yaptığını söyledi. Semra Hanım beğenip beğenmediğini ve beğendi isen neyini beğendiğini sordu? Yasemin Nurettin’i beğendiğini fiziği hayata bakışı ve bir çok şeyini beğendiğini söyledi.

en-iyi-benim-yagmur-resmi3

Nurettin hayal ettiğini ve söylelenlerin dışında çok güzel ve hanım hanım bir kızla karşılaştığını söyledi. Yağmur ise Nurettin’i ilk gördüğünde beğendiğini ancak Nurettin daha çok beğendiğini ve kendisini görünce titrediğini söyledi. Kapıdan girişte hafta içinde söz verdiği gibi kırmızı halı sermiş yerlere. Bu duruma Nurettin hem şaşırdı hem sevindi.

en-iyi-benim-yagmur-resmi4

Nurettin genel olarak yemekleri beğendi. Yağmur bir süpriz daha yaparak iki alyans alıp Nurettin’e bunu takmasını iste. Yan odadaki diğer adaylar bu duruma çok kızdı. Nurettin ise kararsız kaldığını söyleyip bu kibar teklifini nazikçe reddetti.

en-iyi-benim-10-kasim-resmi6

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın