En İyi Benim Nurettin 11 Kasım Kimi Seçti?

En İyi Benim Nurettin 11 Kasım Kimi Seçti?

en-iyi-benim-nurettin-erhan-resmi1

En İyi Benimde bu hafta damat adayımız Nurettin Erhan’ı tanıyalım. Kimdir Ne İş yapar nelerden hoşlanır. Gelin adayından beklentisi nedir? Hepsini irdeleyelim. Evet Nurettin Erhan; 1990 doğumlu, ikizler burcu, milli yüzücü ve bu konuda Aünya ve Avrupa birincilikleri var. Fenerbahçe Spor kulübü yüzme kaptanı ve divan üyesi.

en-iyi-benim-nurettin-erhan-resmi

İstanbul Ataşehirde yaşıyor. Amerika’da İşletme okuduktan sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümününe devam ediyor. Yalanı asla sevmeyen, karşı tarafın maddiyatçı olmasından hoşlanmayan, eşi olacak kişi kendine yakışanı giymeli uzun ve ya kısa fark etmez düşüncesi olan 170-175 boylarında renkli gözlü fiziği düzgün olan, yemek konusunda hamarat olan bir eş aradığını dile getirdi.

en-iyi-benim-nurettinin-halasi-semra-yasar-resmi

Haftanın ilk günü Pazartesi Gelin adayımız Nagehan’a konuk olacak. Nurettin’in annesi yerine halası Semra Yaşar Hanımefendi gelin adaylarını denetleyecek.

En İyi Benim 11 Kasım Finalde Yaşananlar

en-iyi-benim-11-kasim-resmi2

Final günü kızlar gayet şık giyinmiş yemekleri yerken Ayça ile Nurettin yaşananları öne serildi. Ayça’nın Nurettin’i Ayça’nın evinden kovulması gündeme oturdu. Nurettin Ayça’nın finale gelmesine anlam veremedi. Ayça ile mutfağa gidip  konuştu ama konuşma olayları düzeltmekten öte daha kötü oldu. Nurettin “ben sana elvada” dedim. Niçin geldin? demesi, Ayça’nın boşa beklediğini anlayıp ev arkadaşı ile birlikte gelen Ayça kendi isteği ile Finali terk etti.

en-iyi-benim-11-kasim-resmi3

Yağmur’un kızlara karşı tavrı Nurettin’in dikkatini çekti. Mutfağa çağırıp konu hakkındaki düşüncelerini sordu. Yağmur tavırları doğru ve yerinde olduğunu ve rol yapmadığını söyledi. Bakalım Nurettin etkilendiğim dediği Yağmur’un bu tavırları elenmesine sebep olacak mı?

en-iyi-benim-11-kasim-resmi4

Melek’in çabuk sinirlenen tavırları nedeniyle eledi. Melek ise kendisin en iyi olduğunu ve Nurettin seçse bile kendisi seçmeyeceğini söyledi.

en-iyi-benim-11-kasim-resmi5

İkinci elenen isim Yağmur oldu. Baştan belli tavırları kızlara karşı kavgaları her yere sataşması Nurettin’in kafasını karıştırdığı kesin. Geriye kalan isim Nagehan oldu. Nagehan ise hanım hanım tavırları kızlar ile polemiğe girmemesi ilk günkü yaşananlar bunda etkili oldu.

en-iyi-benim-11-kasim-resmi6

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın