En İyi Benim Melek Kim? 8 Kasım

En İyi Benim Melek Kim?

en-iyi-benim-melek-celebi-resmi

En İyi Benim de bu hafta Nurettin Erhan’a aday olan ikinci gelin adayımız, Melek Çelebi oldu. 1996 doğumlu, yirmi kardeşi var. Babası daha önceki evliliklerinden dolayı bu kadar kalabalık kardeşi olduğunu söylüyor. Aslen Ankara’lı ve annesi ile birlikte yaşıyor. Balık burcu ve Astroloji ile arası çok iyi olduğunu söylüyor. 15 yaşında tekvandoya başlayan Melek şuan profesyonel tekvandocu ve eğitmenlik yapıyor. Aynı zaman da siyah kuşak sahibidir. Nagehan’ın aksine Melek Çelebi esmer erkeklerden hoşlanıyor. Aradığı erkek otoriter olmalı, evi ve arabası olmasa da olur para çok önem veren biri değil. Çok güzel yemek yaptığını dile getirdi. Melek gelenek ve göreneklerine bağlı biri. Büyükleri ile iyi anlaşan bir yapısı var. Melek Nurettin için domates çorbası, patlıcan köftesi, erişte, ekşili et, roka salatası, çikolata soslu irmik tatlısı yapacak. Menü için alış-verişe gitti. Dört saati en idael kullanmalı Çünkü yemekleri iddalı ve zaman alacak yemekleri olduğundan Melek yemekleri yetiştirmek için zaman konusunda bayağı sıkıntı çekecek. en-iyi-benim-8-kasim-resmi

Semra Hanım’ı çiçekle karşılayan melek diğer adaylara göre bir adım öne geçmek istedi. Semra hanım karşılamada ki çiçek olması çok mutlu etti. Semra hanım  Nagehan’ı beğendiğini ama Melek’de bir o kadar güzel olduğundan bahsetti. Semra Hanım evin temizliğini beğendi ve Nurettin’i begendin mi? diye sordu? Melek Nurettin atletik yapısı olması sporcu olması  beğenimi kazandı dedi. Semra hanım dekolte giyer misin? sorusuna Melek, bu konuda annesini örnek aldığını ve şu sözü dikkate aldığını söyledi. “Bir taraftan açarsan diğer taraftan kapat” sözü dekolte konusunda öncülük ettiğini dile getirdi.

en-iyi-benim-8-kasim-resmi1

Melek diğer adaylardan farklı olabilmek ve damat adayı Nurettin’i özel kılabilmek adına yerlere kalb şeklinde mumları yaktı. Ama bunu yaparken Nurettin’i uzun bir süre kapıda bekletti.

en-iyi-benim-8-kasim-resmi2

Melek ilk gördüğünde çok güzel bir elektrik aldığını söyledi. Nurettin ise bu kadar güzel ve uzun boylu birisini beklemiyordum dedi. Nurettin Melek’e çiçek vermesi, Melek’inde Nurettin’e gül vermesi Nurettin’i bayağı şaşırttı ve etkiledi. Nurettin yemeklerin Nagehan’ın yemeklerine göre sıcak olmasını beğendi. Ancak en sevdiği yemek olan patlıcan köftesinin istediği gibi olmadığını söyledi.

en-iyi-benim-8-kasim-resmi3

Nurettin yarın yani 9 Kasım Ayça’ya konuk olacak bakalım ayça Nurettin’i etkileyebilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın