En İyi Benim Erhan Sobacı 4 Kasım Cuma Kimi Seçti?

En İyi Benim Erhan Sobacı 4 Kasım Cuma  Kimi Seçti?

en-iyi-benim-erhan-sobaci-resmi

Erhan 26 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Hayatında ailesi ile birlikte geçirdikleri o kaza anını unutamamıştır. Annesini o kazada kaybeden Erhan kardeşleri ve babası ile yaşamaktadır. En İyi Benim damat adayı Erhan’ın mesleği Pırlantacılıktır. 1.85 cm boyu ile oldukça uzundur. 14-15 yaşlarında annesini kaybedince teyzesi Gülcan hanımın elinde büyümüş. Balık burcu.

en-iyi-benim-erhan-sobaci-zeynep-resmi

Erhan üç hafta önce yarışmaya katılmıştı. Erhan’a Büşra, Yağmur ,Zeynep Roza aday olmuş bütün gelin adayları tek tek evinde misafir etmişti. en-iyi-benim-erhan-sobaci-eski-adaylarinin-resmiSosyal medyada da Erhan Zeynep’e yakıştığı konusu trent topik olmuştu. Erhan’da kalbinin sesini dinledi ve Zeynep’i seçti. Ancak geçen üç hafta süre içerisinde Zeynep ile anlaşamayan Erhan 4 Kasım’da tekrar damat adayımız oldu. Şimdi 4 Kasımda Erhan’a aday olan Gelin adaylarımızı inceleyelim.

En İyi Benim Erhan Sobacı’ya Talip Gelin Adayları

ilk adayımız Mustafa’ya talip olmuş ancak açık giyme ısrarı elenmesine neden olmuştu. Bakalım Erhan ile nasıl diyalog kuracak.

en-iyi-benim-havva-resmi1111

Diğer adayların sadece resimleri mevcut kendileri ile alakalı en kısa süre içerisinde  bilgi ekleyeceğiz.

Adayları ise Begüm, Gülşafak, Buse ve Mehsa.

İlk gün Gülşafak’a konuk olan Erhan kompetili kapı karşılmasıyla oldukça etkilendi. Sofrada tatlı olarak sen varsın diyerek iltifat etti. Zeynepl’le ilgili sorular sordu anlaşamadıklarını ifade etti Erhan. Gülşafak 3 yıl süren ilişkisinin ardından 1,5 yıl erkeklere güvenini toparlamak için arkadaşlık etmedi kimseyle. Bitme nedenini ısrarlara rağmen açıkça söylemedi. Şiddetten dolayı ayrılmışlar bundan dolayı hatırlamak istemediğinden söylemek istememiş. en-iyi-benim-gulsafak7-resmi“Umursuzu umutlandıracak yeteneğe sahibim. Çok acı çektim ama ayağa kalkmasını bildim. Tecrübeler yaşanmışlıklar da saklı.” diyerek kendini anlattı Erhan.  “Diyelim düğünümüz var. Birazdan evleneceğiz biri geldi ve sana aldatıldığını söyledi. Ben de düğün telaşı birbirimizi göremiyoruz. Sen Ne Düşünürsün? Ne Yaparsın?” deyince Gülşafak sessizce ve bir kaos içinde bakakaldı. Bırakmam dedi. Çok utangaç ve heyecanlıydı. en-iyi-benim-erhan3-resmi

En İyi Benim 4 Kasım Erhan Sobacı Kimi Seçti?

en-iyi-benim-4-kasi-final-resmi

4 Kasım Final günü geldi. Gelin adayları birbirinden güzel ve alımlı bir şekilde Erhan’ın evine geldi. Gülcan hanım 4 gün boyunca kızların evine misafir olmuş kızlarda elinden geleni yapmıştı. Final günü Gülcan hanım menüde Çi böreği,İmam bayıldı, Elmalı kek, patetes salatasi, Rulo kurabiye yaptı. Yemekte Begüm’ün kavgacı tavırları ve Mehsa’nınüzerine gitmesi Mehsa’nın sinirden düdağını kanattı. Erhan kızların bu tavrını görünce aklında iki kişi olduğunu söyledi. İlerleyen zamanda Erhan’ın diğer iki teyzesi de yemeğe dahil oldu. Erhan teyzeleri ile konuşmasında Begüm dominat ve kavgacı, Gülşafak oynuyor, Mehsa’nın üzerine çok gidiliyor. Buse ise annesinin direktifleri ile hareket ediyor dediler.

Erhan teyzelerin de kararını aldıktan sonra ilk olarak Buse’yi eledi. Sebep olarak annesinin kanatları altında olması ve iç güveysi meselesi etkili oldu. İkinci olarak Mehsa’yi eledi sebep olarak Mehsa’nın sen beni seçsen bile ben seni seçecek miyim? demesi elemesine sebep oldu. Üçüncü olarak Gülşafak’ı eleyerek Begüm’ü tercih etti. Begüm’ün kararı ise  Erhan’ı tanıma yolunda olumlu olan kararını verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın