En İyi Benim 31 Ekim Mehsa Kazemi Kimdir?

1 yorum
150

En İyi Benim 31 Ekim Mehsa Kazemi Kimdir?en-iyi-benim-mehsa2-resmi

Evleneceği erkeğin bıyıklı ve sakallı olmasını istiyor. Yakışıklı olması da en büyük isteklerinden. Programın takipçilerinden bunu Begüm’ü görür görmez tanımasından anlaşıldı. Kedileri çok seven yarışmacı Erhan’ı oldukça merak ediyordu. Erhan’ın giyiniş tarzı ve gözlerinin rengini çok beğendi.
en-iyi-benim-mehsa-resmi

Sporla ilgilenmesi hoşuna gitti. 32 yaşındaki Mehsa proje mühendisi. Aslen İranlı olan Mehsa, alışveriş için gittiği markette oldukça heyecanlıydı. Dereotunu marketteki müşteriye sorup bu nedir diye sordu. Erhan’ın gelmesini markette prova eden Mehsa, evde yemek hazırlığı yaparken Erhan’ın teyzesi geldi. Çeşitli sorularla Mehsa’yı biraz daha yakından tanımaya çalışan teyzesinin ardından heyecanla Erhan’ı bekleyen Mehsa uzun zamandır kendisini izlediğini ve bu anı beklediğini ifade etti.

en-iyi-benim-mehsa-resmi

Mehsa’ya ailesinin her ay 20.00 tl göndermesi Erhan’ı şaşırttı. 6 sene önce Türkiye’ye gelen Mehsa, eski sevdiğine duyduğu hisleri ifade ederken gözyaşlarını tutamadı. Kendi ayakları üzerinde durduğunu ifade eden Mehsa, yemekte Erhan için balık ve salata yaptı. Erhan ile hoş bir sohbetin ardından vedalaştılar.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 31 Ekim Mehsa Kazemi Kimdir? (1 Yorum)