En İyi Benim 31 Ekim Gülşafak Akkor Kim?

En İyi Benim 31 Ekim Gülşafak Akkor Kim?en-iyi-benim-gulsafak-resmi

Sıcakkanlı, deli dolu, sabahları pilates yapan, 1,60 boyunda, 27 yaşında olan Gülşafak; kumral, uzun boylu, yakışıklı, fit olan, sporu seven bir olmalı eşim dedi. Annesi Giresunlu babası dördüncü kuşaktan Kayserili. Doğma büyüme İstanbullu. “Karşılıklı özveri ve çaba bir ilişkinin olmazsa olmazı.” dedi. Daha önceki ilişkisi 3 yıl sürdü. Babası annesi ayrı olan Gülşafak annesiyle yaşıyor. ama babası babasının ailesiyle de görüşüyor ve onları seviyor.en-iyi-benim-gulsafak1-resmiHerkesin spor yapması gerektiğini düşünüyor. Evde epeyce sporla ilgili eşyası var. Gelecek adayın  kumral olmasına çok sevindi. Heyecanla market alışverişine başladı. Epeyce koşturmacalı heyecanlı olan Gülşafak markette sepetini kaybedince iyice telaşlandı. Zamanın kısıtlı olmasından dolayı  çalışanından yardım alıp yetiştirmeye çalıştı.
en-iyi-benim-gulsafak2-resmi

Salatayı bıçakla doğramak yerine ellriyle doğramayı yeğledi. Salatayı yaparken Erhan’ın teyzesi Gülcan hanım geldi. Girişte güzelce karşıladı ancak erkek terliği vermesi üzerine çantasındaki galoşu tercih edilmesine neden oldu. en-iyi-benim-gulsafak4-resmiKahve ikram etti. “Biraz da sakarsın galiba. Çok beceriksizsin” diyerek eleştirdi.”Hatalarını kabul eden biri değilsin.” diyerek Gülşafak’ı yine eleştirdi. Gülcan hanım Gülşafak çorbayı yapamayacak diye işe el attı ve aldı eline bilendırı ama ben bile toparlayamadım diyerek bıraktı. en-iyi-benim-gulcan-hanim-resmiKızlar eve gelince eleştiri yağmuruna tuttular. Erhan geldi ve kompetili karşılamadan oldukça etkilendi. Erhan tatlı olarak da sen varsın diyerek Gülşafak’ı gülümsetti. Zeynep’in yaşadıklarını yaşamaktan çok korktuğu belli olan Gülşafak’a daha önceki ilişkisi soruldu. Gülşafak 3 yıl süren ilişkisinin ardından 1,5 yıl erkeklere güvenini toparlamak için arkadaşlık etmedi kimseyle. Bitme nedenini ise ısrarlara rağmen açıkça söylemedi. Şiddetten dolayı ayrılmışlar. Sevdiğini kıskandığını ama bazen belli edemediğini söyledi. Çok heyecanlı olmasının sebebi ilk defa bir erkeği evinden yemeğe konuk etmiş olması. “Bu iş sana göre değil, şehir dışı seyahatlar  ve seni özlerim naparsın dedi. iş bana göre değil derim diye cevap verdi. Yepyeni bir sayfa açtığını söylerken Erhan o sayfada bana yer var mı diye sordu. en baş sayfada diyerek cevap verdi. “Belki seninle mutlu oluruz. Ben de 1,5 yıl önce sözlü şiddetten ayrıldım.” dedi Erhan. 1996’da ayılmış ailesi. Babası Balıkesir’de. en-iyi-benim-gulsafak5-resmiErkek arkadaşını annesiyle tanıştırmış. Boğa burcu. Sofradaki papatyadan verip onu hakettiğini şiddeti haketmedğini söyledi. Kahve yapmaya gidince Erhan kızlarla konuşunca kıskandı. Bunu dile getirince kıskandığını dile getirdi. en-iyi-benim-gulsafak6-resmiErhan dekolteyi sevmediğini söyledi. Gülşafak begüm’ün bu nedenden elendiğini söyledi. Erhan kendim görüşürüm kendisiyle dedi. Minimum 5000 tl olmasını istiyor. Ama her şey maddiyat da değil dedi.

“Diyelim düğünümüz var. Birazdan evleneceğiz biri geldi ve sana aldatıldığını söyledi. Ben de düğün telaşı birbirimizi göremiyoruz. Sen Ne Düşünürsün? Ne Yaparsın?” deyince Gülşafak sessizce ve bir kaos içinde bakakaldı. Bırakmam dedi. Çok utangaç ve heyecanlıydı. Gülşafak hoşlanmış ve hoşlanıldığını düşünüyor.

en-iyi-benim-erhan3-resmi

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 31 Ekim Gülşafak Akkor Kim? (2 Yorum)