En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Merve Kimdir?

En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu.  En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi günü izleyiciyle buluşan En İyi Benim’de gelin adayı olan Merve oldukça iddialı isimlerden biri oldu. Merve, 20 yaşında. Bulgaristanlı’dır.

en-iyi-benim-28-kasim-merve-resmi

İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşayan Merve, bir güzellik merkezinde çalışıyor. Güzellik ve cilt bakım hizmetleri okurken bölümüne uygun bir işte pratik yapan Merve, çok sessiz sakin görünse de bu sessizliğinin altında bir şeytanın da yatabileceğini söyleyerek etrafa korku vermeye çalışıyor. Elde etmek istediği her şeyi alan Merve bana hayır diyecek erkek yok diye çok fazla iddialı konuştu. Evleneceği kişinin kesinlikle sarışın olmamasını ve esmer veya kumral olmasını istiyor. Çok kıskanç olduğunu söyleyen Merve, diğer adayların şansının olmadığını en iyisinin kendisi olduğunu söylüyor.

en-iyi-benim-28-kasim-gonul-resmi

28 Kasım Pazartesi günü Berk’i konuk edecek olan Merve yengesiyle tanışması sırasında epey sıkıntı yaşadı. Yaptığı kahve köpüksüz, evinde tertip düzen yok, kapıda örümcek tutmuş diyerek eleştirildi. Bir de alışverişe beraber çıkınca ipler iyice koptu ve Berk’in yengesini kovdu.

en-iyi-benim-28-kasim-adaylar-resmi

Yemek konusunda da başarılı olmayan Merve süre bitimine az kala her şeyi bırakıp dışarıdan yemek aldı. Diğer adaylar geldiğinde ise menünün değiştiğini söyledi. Yemekleri yetiştirdiğini söyleyerek adayları başından savdı.

en-iyi-benim-28-kasim-berk-resmi4

Berk’i çok beğenen Merve gözlerinin güzelliği konusunda iltifat aldı. Domates çorbasının hazır olduğunu Berk anlamayınca yalanına devam etti. Yengesi hakkında ise o kadar sıkıntıya rağmen aralarının iyi olduğunu söyledi. Sonra yengesini sevmediğini, yengesini kovduğunu öğrenince şok oldular. Berk bugün yengemi kovarsanız annemi de kovarsın diyerek eleştirdi.

en-iyi-benim-28-kasim-merve-resmi4

Yengesine yapılan yanlışı anlamak için telefonla arayan Berk, gerçekleri öğrenince ailenin önemine vurgu yaptı. Berk çok büyük ihtimal Merve’yi eleyecek çünkü dış güzelliğini beğense de davranışlarını beğenmediğini ve davranışın gelecek açısından daha önemli olduğunu söyledi.

en-iyi-benim-28-kasim-merve-resmi5

Evleneceği kişiyi anlatırken güvene  vurgu yaptı. Yemekleri hazır aldığını söyleyince herkes şoke oldu. Berk ise bu durumdan rahatsız oldu. Aylık gelirini 2.500-3.000 tl olduğunu söyledi. Yemekteyken yengesi ziyarete geldi. Yine tartışma dolu bir yemek oldu. Yengesine karşı aşırı derecede saygısız tavırları, yengesini taklit etmesi Berk’i çıldırttı. Yengesi menü değişikliğini eleştirdi. Berk ise bu tartışmaya ve Merve’nin hareketlerine dayanamayıp ortamı terk ettiler.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın