En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Berk Kimdir?

2 yorum
83

En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu.  En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi günü izleyiciyle buluşan En İyi Benim’de damat adayı olan Berk oldukça iddialı isimlerden biri oldu. Berk, 26 yaşında.

en-iyi-benim-28-kasim-berk-resmi

Alsancak’da tekstil üzerine bir butiği var. Aslen o Mardinli ve butiği var. İzmir’de yaşadığını ifade eden Berk, kıyafetlerine çok önem veriyor. Ve evleneceği kişinin oldukça bakımlı her gün makyajını yapmasını güzel giyinmesini istiyor. İstanbul’a ürün almaya gelince yengesinde kalıyor.

en-iyi-benim-28-kasim-berk-resmi2

Dış görünüşüne önem verdiği kadar da iç güzelliğe de çok fazla önem veriyor. 6 ay önce bitmiş ilişkisi ve bu ilişkisi de bir sene sürdü ve ipleri kendi eline almasından rahatsız olduğu için ayrılmışlar. Sevdiğini asla aldatmam diyerek kendini tanıttı. Sevdiği için her şeyi yapacağını söyledi. İç güveysi gelmeyi reddediyor. Eşinin güzel yemek yapmasını ve annesini aratmaması gerektiğini söyleyen Berk’in adayları Ece, Emel, Merve ve Sıdıka.  Burak Özçevit’e olan benzerliği ile dikkatleri çekti. Bakalım Berk neler yaşayacak? Sizce kimi seçecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Berk Kimdir? (2 Yorum)