En İyi Benim 25 Kasım Cuma Mert Murat’ın Seçtiği Aday Belli Oldu

En İyi Benim 25 Kasım Cuma Mert Murat’ın Seçtiği Aday

en-iyi-benim-mert-murat-resmi2

Fox Tv’nin sevilen programı En İyi Benim’de büyük beğeni toplayan Mert Murat, hafta içi her gün bir adayı yakından tanımaya çalıştı. Kişiliğini, giyinişini, geçmiş hikayesini, yemeklerini incelediği adaylardan en büyük beklentisi güvendi.

en-iyi-benim-mert-murat-resmi

 

Babasını 2008’de kaybeden Mert, annesinin Adana’da olmasından dolayı teyzesi ile katıldı. Ev yemeklerini çok özlediğini söyleyen Mert, eşinde de bu özelliğe oldukça dikkat ediyordu. Aslıhan, Betül, Seda ve Meryem ile yemek yiyen Mert, cuma günü evinde bu güzel konukları ağırlayacak. Bakaılm Mert kimi seçecek ve seçtiği kişi onunla yola devam etmek isteyecek mi?

en-iyi-benim-25-kasim-resmi

Hafta içinde Meryem ile epey gerginlik yaşayan Mert’e Meryem konuk olarak gelmedi. Çünkü para mı aşk mı konusunda para deyince Mert epey tepki göstermişti. Meryem de adeta bir cevap verircesine gelmeyerek aday olmadığını belli edince geriye Betül, Aslıhan ve Seda kaldı.

en-iyi-benim-25-kasim-resmi2

Mert ilk gün görüşemediğini düşünerek Seda’yla bir kafede buluştular. Bu durum diğer adaylardan tepki almasına neden oldu. Seda ile Mert’i çok yalnız bırakmak istemediler. Yemek esnasında epey hararetli tartışmalar yaşanırken Münire Hanım sözlerinin kesilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Aslıhan’a diğerlerinden farklı davrandığını söyledi.

en-iyi-benim-25-kasim-resmi3

Bütün bunlar olurken içeri Maryam geldi ve Münire Hanım için geldiğini söyledi. Mert ilk olarak Betül’ü eledi. Sonrasında ise Seda elendi. Aslıhan ile yola devam etmek isteyen Mert, Aslıhan’dan olumlu cevap aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 25 Kasım Cuma Mert Murat’ın Seçtiği Aday Belli Oldu (4 Yorum)

  1. la bunların hepsi dümen 🙂
    acın adamların profıllerıne bakın hepsı
    dumen yok ısadamımıs yok bılmem neymıs
    hepsi asgari ücretli calısan ınsn

  2. Ekran başında resmen çılgına döndüm yorum yapmak tarzım değildir ama elimde olsa merte yazarım umarım okursun mert hayatımda gördüğüm en gereksiz insansın o ağız hareketleri nasıl nefretlik irritee itici bir insansın yahuu

  3. mert evladim kizlarin hepside luks hayar istiyorlar ve bol paralar azgari ucretle gecinen ne mutlu aileler var turkiyede fabrika sahibi olan harcar cok bu kizlar aza kanaat etmez aslihan ile yola cik derim tesekurler