En İyi Benim 24 Ekim Begüm Umur

En İyi Benim 24 Ekim Begüm Umur

en-iyi-benim-begum-umur-resmi

Fox tv Ekranlarının Sevilen izdivaç programı En İyi Benim de 24 Ekimde Mustafa Ceylan’a talip olan Begüm Umur 1991 doğumlu Özel bir Üniversitede İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyor. Begüm İstanbul’da yaşıyor. Aslen Samsun’lu olan ve kendisinin uyumlu bir yapısının olduğundan bahseden Begüm, Mustafa’nın  maço yapısına ayak uydurabilecek biri mi? Mustafa Ceylan Evine konuk olduğunda gelin adayı Havva gibi yemekleri yetiştirmede sıkıntı yaşayacak mı? Mustafa’nın dekolte giyim konusundaki hassasiyetine karşı evine geldiğinde açık giyinecek mi? Begüm yemekte erkek arkadaşın var mı? sorusuna üç yıldır beraber oldum ama ayrılalı iki yıl olduğunu söyledi. Begüm her ne kadar Mustafa maço gibi gözükse de kalbi yumuşacık biri olduğunu söyledi. Geçtiğimiz iki güne nazaran Mustafa bu bölümde çok sakin tavırları dikkatimizden kaçmadı.

en-iyi-benim-mustafa-begum

Begüm, Mustafa’ya gün içerisinde mahalledeki esnaf ile arkadaşlarının ve ailesinin  konuşmalarını izletti. Bu durumu çok beğenen Mustafa gözlerinden yaş geldi.en-iyi-benim-mustafa-begum-resmi

Begüm Mustafa’ya ilk hoşlandığın kişinin neresine bakarsın? sorusuna Mustafa, ayaktan başa doğru bakarım dedi. Begüm ise ben gözlere bakarım. Gözler her şeyi anlatır diyerek prim yapmaya çalışıyor. Diğer iki adaya göre daha sakin bir yemek geçirdi Mustafa ayrıca komşu Selma’nın da Begüm’ü beğenmesi diğer adaylara göre bir adım öne almış gözüküyor.

Begüm Umur’un facebook adresi www.facebook.com/begum.umur.1 instagram www.instagram.com/begumumur

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın