En İyi Benim 21 Kasım Pazartesi Mert Murat Kimdir?

En İyi Benim 21 Kasım Pazartesi Mert Murat Kimdir?

en-iyi-benim-mert-murat-resmi

Fox Tv’nin ve ekranların sevilen evlendirme programı En İyi Benim,  yine en iyi benim diyen adayları konuk edecek. Hafta içi her gün saat 10:00 da izleyiciyle buluşan program her hafta pazartesi yeni bir damat adayını konuk ederken dört tane de gelin adayını konuk ediyor. Damat adayı her gün birinin evine konuk oluyor ve gelin adayını tanımaya çalışıyor. Tabi bu arada belirtmek de fayda kaynana adayı da gelini teftişe geliyor.

en-iyi-benim-mert-murat-resmi2

Bu Hafta En İyi Benim’e katılan damat adayı ise Mert Murat. Ailesi Adana’da yaşayan Mert, annesinin bu nedenden dolayı katılamayacağını ifade ediyor. 26 yaşındaki Mert, Adanalı olduğundan dolayı bir kıskançlığın olduğunu dile getirdi. Hatalar gördüğünü ve daha fazla hataya maruz kalmak istemediğini söyleyen Mert, kendine güvenen ve iddialı bir aday. İstanbul’da aile şirketleri olan Mert Murat, kendi şirketlerinde çalışıyor. İş stresini ve yoğunluğunu spor yaparak dağıtan Mert Murat, herkesin spor yapması gerektiğini düşünüyor. Babasını kan kanserinden kaybeden Mert, babasının altı ay kemoterapi aldığını ve vefat ettiğini dile getirdi. Hayatının en zor günlerini o zaman geçiren Mert, üniversite okurken bıraktı ve askerlik kararı aldı. Evin en küçüğü olarak oldukça etkilenmiş.  Daha önceki sevgilisi tarafından aldatılmış.

en-iyi-benim-aslan-boncukcu-resmi

Gelen adaylardan Aslıhan Boncukçu 20 yaşında aslen Rizeli İstanbul’da annesiyle yaşıyor. Erkeğin yerine göre kıskanç olmasını istiyor. Diğer aday ise Seda Doğan ve 25 yaşında. Maryam Haeri ise aslen Türk değil, 33 yaşında kıyafetlerine oldukça önem veriyor.

en-iyi-benim-meryem-hayeri-resmi

Diğer aday ise Betül Şentürk ve erkek egemenliğini reddediyor çünkü böyle bir hayat yaşamıyor. Bakalım cuma günü gelin adaylarından kimi seçecek? Seçtiği kendisi ile bu yolda devam etmek isteyecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın