En İyi Benim 17 Ekim Roza Rush Kim?

En İyi Benim 17 Ekim Roza Rush Kim?

en-iyi-benim-17-ekim-roza-rush-resmi

1988 yılında Rusya’da dünyaya gözlerini açan En İyi Benim gelin adayı Roza’nın babası ve annesi Tatar’dır. Roza için Tatar Türkü diyebiliriz. Roza Rusça ve İngilizce tercümanlık hizmeti veren bir şirkette çalışıyor.

Salı günü Özgür’ü evinde konuk etmeye hazırlanıyor. İddialı gelin adayı en iyisi olduğunu diğer iyileri unutturacağını ifade etti. Bakalım neler yaşanacak detayları buradan paylaşacağız.

Özgür’le tanışması 18 Ekim oldu. Koştur koştur başlayan güne alış veriş yaptı 84 .00 tl ödeyerek geriye yetiştirmesi 1.50 saat kaldı. Eve geldiğinde marketten soğan almayı unutan Roza komşusundan temin etti.

en-iyi-benim-18-ekim-roza

Roza eski erkek arkadaşından aldatıldığı için ayrıldığını, aylık 30.000tl geliri, temizlikçisi ve şoföru  olduğunu aradığı damat adayının bu yakın bir yaşatmasını istediğini söyledi. En son bir yıl önce erkek arkadaşının olduğunu dört ay beraberlik olduğunu ama gene aldatıldığı için ayrıldığını söyledi. Özgür’ün teyzesi geldiğinde ortalık dağınık ve işleri yetiştiremedi. Bu durumuı gören Fatma hanım Roza’ya yardım etti. Kızlar vaktinde gelse de Roza Fatma hanımın yardım etmesine rağmen yemeğe yetiştiremedi. Serpi ile Neslihan laf kavgası yaparak bir birlerini üzerinden prim yapmaya çalıştılar.

Özgür yemeğe geldiğinde elinde kola ve çiçek vardı. kolayı Serpil için getirdiğini duyunca Roza’nın yüzü düştü. en-iyi-benim-18-ekim-serpil-toprak-resmi4

Sırf kızlar içmesin bana alınmış hediye Serpil bencilce kafasına dikdi. diğer kızlar Neslihan ve Ayşegül bu durumu çok ayıpladı.

en-iyi-benim-18-ekim-roza-ozgur-resmi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın