En İyi Benim 17 Ekim Özgür Şengün Kim? 21 Ekim’de Kimi Seçecek?

En İyi Benim 17 Ekim Özgür Şengün Kim?

en-iyi-benim-17-ekim-ozgur-sengun-resmi

Fox tv ekranlarında 17 Ekim’de En İyi Benim’e katılan aslen Malatyalı Özgür Şengün 1989 doğumlu 1.88 boyunda Ataşehir’de Güzellik merkezi sahibi aylık 15.000tl-20.000tl arasında geliri var. Zamanında vücut geliştirme ile uğraşmış. Ajansrönesans’a kayıtlı oyuncudur. Tuğba Yurt Güç Bende Şarkısında, Demet Aktaş’ın Yol Ver adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. Hem spor hem de müzikle uğraşan Özgür bağlama ve ud çalıyor.

en-iyi-benim-17-ekim-ozgur-resmi2

Aile bağlarına önem veriyor. Abisi ile yürüttüğü gayrimenkul işi de yapıyor. Hiç bir zaman boş vakti yok. Beşiktaş’a tutkun biri. Anne babası ayrı annesi ve abisi ile birlikte yaşıyor. Adayların evine misafir oldukça detayları buradan sizlerle paylaşacağız.

Özgür Serpil’e konuk olduğunda kapıdan Koray diye seslenmesi Serpil’in  Gelinlik hayalinin olmaması, çocuk istememesi Özgür’ü çok şaşırttı. Oysa Özgür’ün hayali çocuğunun olması bakalım Serpil’i seçecek mi?en-iyi-benim-18-ekim-roza-ozgur-resmi

Özgür Roza’ya konuk olduğunda Roza yemekleri yetiştiremeyip kıyafetlerini giyememişti üstelik yaptığı yemekleri beğenmeyen Özgür dışarıdan yemek Siparişi vermesi Roza’yı üzdü.

En İyi Benim 21 Ekim Cuma Finalde Yaşananlaren-iyi-benim-21-ekim-cuma-toplu-resim

Özgür bütün gelin adaylarına özel hediyeler aldı. Ayşegül’e saklama kabı ile patates soyacağı, Roza’ya Yemek kitabı, Neslihan’a köpeği Ledi için mama ve yastık, Serpil için bir kasa kola aldı. Yemekte yine Serpil kavgacı tavrı ile dikkatleri üzerine çekse de Özgür ve teyzesinin tepsini aldığı belli. Özgür mutfağa Ayşegül’ü çağırıp eski sevgilini unutmadığını düşünüyorum bu kanu da ne diyeceksin diye sordu. en-iyi-benim-21-ekim-cuma-serpil-resmiAyşegül kesinlikle geride kaldı eğer unutamasaydım bur da olmazdım dedi. Özgür mutfağa ikinci olarak Serpil’i çağırdı. Özgür Serpil’e yemekteki çıkışlarını ve tavırlarını sordu. Ayrıca benim hakkımdaki düşüncelerin nedir? diye sordu. Serpil bu soruya cevap vermek yerine en mantıklı aday benim benim dışında kimseyi seçemezsin bakalım ben seni seçecek miyim? diye çıkış yaparak mutfağı terketti. Roza Özgür’e hediye vermiş ancak unutmuştu. Roza hediyesini tekrar verdi. Özgür Roza konusunda tam kararını vermediğini ve kafasının karışık olduğunu söyledi. Son konuşmayı Neslihan ile yaptı. Neslihan Elini kalbine koy öyle karar ver dedi. Özgür Neslihan’a karşı boş değilim, diğer kızlarla hayal kuramazken seninle hayal kuramıyorum. dedien-iyi-benim-21-ekim-cuma-serpil-resmi

İlk Elenen isim Serpil oldu. İkinci Elenen Roza oldu. Diğer iki aday Neslihan ve Ayşegül kalmıştı tam kararına açıklayacaktı ki teyzesinin yönlendirmesi hiç bir adayı seçmemesine neden oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 17 Ekim Özgür Şengün Kim? 21 Ekim’de Kimi Seçecek? (3 Yorum)