En İyi Benim Özgür Şahin Kim? En İyi Benim 17 Ekim Fragmanı

En İyi Benim Özgür Şahin Kim?

en-iyi-beni-17-ekim-ozgur-resmi

Fox tv de izdivaç programına farklı bir bakış açısı getiren En İyi Benim’de her hafta merakla beklenir oldu. En İyi Benim Neden Diğer izdivaç programından ayrıştı farkı ne? En İyi Benim erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözünden hareket ile her hafta bir damat adayı ve damat adayına talip olan bir birinden güzel dört bayanın yemek yaparak hem kendi aralarındaki rekabeti hemde damat adayının beğenisini kazanmaya çalışması programa sürükleyicilik katmasına neden olmuş.

en-iyi-benim-17-ekim-ozgur-resmi1

En İyi Benim bu hafta yani 17 Ekim Pazartesi günü damat adayımız Özgür Şahin bey  27 yaşında İstanbul Ataşehirde yaşıyor. Aslen Malatya’lı Kick-boks ile ilgileniyor. İlişkide olmazsa olmazı güvendir. Bakalım En İyi Benim 21 Ekim cuma günü Özgür Şahin Kimi seçecek?

en-iyi-benim-14-ekim-serpil1
 En İyi Benim 14 Ekimde izlediğimiz Serpil Toprak Koray tarafından ilk elenen gelin adayı olmuştu. Şimdi Serpil Toprak Özgür’e talip olmuş ancak İzlediğimiz fragmanda Özgür’e Koray diye hitap etmesi Özgür’ün Kararını etkileyecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

En İyi Benim 17 Ekim 1. Fragmanı

En İyi Benim 17 Ekim 2. Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim Özgür Şahin Kim? En İyi Benim 17 Ekim Fragmanı (1 Yorum)