En İyi Benim 17 Ekim Neslihan Kim?

yorumsuz
214

En İyi Benim 17 Ekim Neslihan Karakuş Kim?

en-iyi-benim-18-ekim-neslihan-karakus

 

Neslihan’ın Leydi adında yanından ayırmadığı köpeği  lüks kırmızı renkli arabası var. Ziraat Mezunu Evleneceği kişinin Leydi’yi çok sevmesi gerektiğini ifade eden Neslihan iddialı adaylardan. Bakalım Özgür Bey Neslihan’a konuk olunca neler yaşanacak detayları burdan paylaşacağız.

en-iyi-benim-17-ekim-neslihan-resmi1

Roza’nın evinde Serpil ile kavga etmesi dikkatleri üzerine çekti. Roza’nın yemekleri yetiştirememesi Özgür geldiğinde hala kıyafetlerini giyinmeyip günlük kıyafet ile karşılaması Neslihan’ın ağır eleştirisini aldı. Bakalım Özgür Neslihan’a konuk olduğunda neler yaşanacak yemekleri yetiştirebilecek mi ?

20 Ekim’de Özgür Bey’i konuk edecek olan Neslihan’ın evine kuaför çağırması büyük tartışmaya neden oldu. Tartışma sürerken Özgür geldi. Tam olarak hazırlanamamış olmasına rağmen Özgür, kendisine beğenisini dile getirdi. Şu ana kadar kimse beni tam hazırlanmış karşılayamadı diyerek duruma isyan eden Özgür salonda su içerek Neslihan’ın hazırlanmasını bekledi. Hazırlandığında kendisinden etkilenen Özgür’ün köpeği Lady ile ilgilenmesi çok hoşuna gitti.

Et yemeği hazırlarken Neslihan’ı ziyaret eden Özgür mutfağın temiz ve düzenli olmasına çok memnun oldu. Teyzesinin de Neslihan’ı beğendiğini ve yemeklerini sevdiğini ifade ederek bizlere kararı konusunda ipucu verdi. Yemek yerken Neslihan’a diğerlerinden daha oturaklı olduğunu söyledi. Yemeklerini beğendiğini söyledi. Güvene önem verdiğini, evlendikten sonra arkadaşlarıyla ilişkilerini devam ettirebileceğini dile getiren Neslihan’ı Özgür Bey oldukça beğendi. Ancak aylık masrafının 10 000 tl olması hem teyzesini hem de Özgür’ü şaşırtıp hanesinde eksi puana neden oldu. Bakalım Özgür kimi seçecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın