En İyi Benim 14 Ekim Koray Kimi Seçti?

En İyi Benim 14 Ekim Koray Kimi Seçti?

en-iyi-benim-koray-bozkurt-resmi1

Fox Tv de bu hafta bir birinden güzel dört gelin adayı Aysel, Büşra, Serpil ve Meryem damat adayı Koray Bozkurt’u yaptığı yemekler ile ve güzelliği ile gönlünü fethetmeye çalıştı.

Büşra geçen hafta da Erhan için mücadele etmişti ancak Erhan onu değil başkasını seçmişti. Bakalım bu hafta Koray Büşra’yı seçecek mi?

Koray Bozkurt Meryem hanım ile görüşmesinde Meryem hanımın 20.000 TL aylık gelir istemesi Koray beyi oldukça şaşırttı; zira Koray bey bu kadar aylık geliri olan bir insan değil. Geçen hafta Erhan beye talip olan Büşra hanım da aylık gelir konusunda 20.000tl gelirden bahsetmesi Koray bey açısından çok iyi karşılanmadı. Koray beyin yaşantısı ilgileri direk adaylar arasında Serpil hanımı bir adım öne çıkartıyor bakalım Serpil Koray’ın kalbini çelecek mi? En İyi Benin de 14 Ekim de Koray bey kimi seçecek bunu hep birlikte göreceğiz.

 

En İyi Benim 14 Ekim’de haftanın final bölümünde sabah Koray ve Annesi Filiz hanim akşamki yapacağı beş çayı için market alış-verişine gittiler. Yolda arabayı Koray kullanmak istese de annesi Filiz hanım buna müsade etmedi. Bu durum Koray’ın Biraz canını sıktı. Marketteki Koray’ın panik halleri ve akşamki yapacağı yufkadan börek yapması Koray’ın sevmediği bir Şeydi çünkü. Koray bey Marketten ayrılarak akşam giyeceği takım elbisesini mağazadan aldı yolda da seçeceği adayına bir gül hediye aldı. Eve geldiğinde annesi filiz hanımın işleri bitirmemiş olmasına sinirlenen Koray, sert çıkışları ile annesini kırdı. Her ne kadar özür dilese de anlaşılan filiz hanım Koray’ın bu tavırlarını içine attı. Kızlar birer birer geldi. Serpil gelirken Filiz hanımdan özür mahiyetinde çiçek alsa da yemekteki tavırları filiz hanımı yumuşatmadı. Koray bey tüm adayları birer birer mutfağa çağırıp kendisinde ne eksik olduğunu sordu. Koray’a en iyi yemek yapanın kim olduğu sorulunca direk Büşra’nın ismini verdi. İlk elemek istediği kişi Serpil  oldu. Nedeni Annesi Filiz hanıma karşı tavırları ve keskin dilli olması elenmesine sebep oldu. İkinci isim Büşra oldu. Nedeni Büşra’nın çok net olmaması olarak değerlendirdi. Üçüncü elenen isim Meryem olurken seçtiği isim Aysel Çalışkan oldu. Aysel Koray’ın kendisini seçmesine mutlu olsa da diğer kızlara da boncuk dağıtması ve Filiz hanımın Aysel’e yemekte sessiz kaldın demesi yani sessiz kalıp içten pazarlıklı biri misin ? Gibi tavırlar Koray her ne kadar Aysel’i seçse de Aysel Koray’ı seçmedi. En İyi Benim 14 Ekimde evliliğe adım için bir birliktelik çıkmadı.

En İyi Benim 8. Bölüm Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 14 Ekim Koray Kimi Seçti? (1 Yorum)

  1. Böyle olacağı belliydi zaten ordaki kızların hiçbirisi uygun değildi koraya meryem belki olabilirdi filiz hanım haklı çıktı..