En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Listesi

Fox Tv ekranlarında aralık ayında yeni bir müzik yarışması izleyicisi karşısına çıkacak. En İyi Ben Söylerim ismi ile izleyicisi ile buluşacak yeni yarışma programında 9 yarışmacı her hafta 30 saniyede performanslarını sergileyecek.  her hafta 3 yarışmacının eleneceği ve 3 yeni yarışmacının katılacağı En İyi Ben Söylerim yarışmasına dahil olan tüm yarışmacıların tanıtımını bu sayfalarda bulabileceksiniz.

En İyi Ben Söylerim Konsepti Formatı

8 yarışmacı aynı şarkının 30’ar saniyelik kısımlarında bireysel performanslarını gösterecek ve ortaya tek bir performans çıkacak.  Eser söylenmeye başladığında, her yarışmacı 30 saniyelik kısmını seslendirecek ve bu sırada stüdyodaki seyirciler performansı oylayacak. Kendine ayrılan 30 saniyede seyiriyi memnun edemeyen yarışmacı, “kırmızıda kalıyor” ve bir sonraki şarkıyı söyleme hakkını yitiriyor.

en-iyi-ben-soylerim-yarismaci

En İyi Ben Söylerim Jüri Üyeleri Kimler?

En İyi Ben Söylerim yarışmasında ya ünlü roman şarkıcı Kibariye ve pop yıldızı Serdar Ortaç jüri üyesi olarak yer alacak. Üçüncü jüri üyesi ise belli değil şuanda

ben-soylerim-juri-fotograflari

En İyi Ben Söylerim Kuralları Formatı

En İyi Ben Söylerim yarışmasında iki yarışmacı jüri tarafından korumaya alınırken 3 yarışmacıda o haftaki performanslarına göre seyircilerin oyları ie En İyi Ben Söylerim’den ayrılmak zorunda kalacak.

En İyi Ben Söylerim yarışmasından elenen  ve En İyi Ben Söylerim yarışmasına yeni katılan yarışmacıları aşağıdaki listede sizler ile paylaşacağız.

En İyi Ben Söylerim aralık ayında Fox Tv’de sakın kaçırmayın.en-iyi-ben-soylerim

En İyi Ben Söylerim Jüri Üyeleri Kimler?

En İyi Ben Söylerim yarışmasında toplam üç tane jüri üyesi yer alacak ve koruma altına alacakları iki adayı belirlemek ve performans sergileyenleri yorumlayacaklar.

Ben Söylerim  Tanıtım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın