EDHO Yeni Gelen Enver(Bilgehan Birincioğlu) Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Ne Zaman Ölecek

1 yorum
201

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-bilgehan-birinciogluEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 25 ekim salı akşamı ekranlara gelecek 44. bölümünde diziye sinir olacağınız yeni bir tip gelecek.

Enver acımasız bir mafyadır ve Hızır Reis’in başkanlığında ki masadan da haraç istemektedir. Enver durdurulması çok zor bir psikopattır. Her an herkese zarar verecek ve namusu ahlakı olmayan bir adamdır.

Eğer masa Enver’e haraç vermezse masada kilere ve ailelerine zarar verecektir. İlk olarak da Hızır Reis’in ailesinden başlar.eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-enver-resimleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Enver karakterini ise Bilgehan Birincioğlu canlandıracak. Peki kimdire bu Bilgehan Birincioğlu?

EDHO Enver Gerçek Adı? Bilgehan Birincioğlu Kimdir?

1983 tarihinde Aydın’da doğan yakışıklı oyuncu 33 yaşındadır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yeni-gelen-oyuncu-enver

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Enver Ne Zaman Ölecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu sezon oldukça fazla Enver’e sinir olacağız ve Enver’in bir an önce öldürülmesini isteyeceğiz; ancak Enver bu sezon başımızın belası olacak ve kolay ölmeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

EDHO Yeni Gelen Enver(Bilgehan Birincioğlu) Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Ne Zaman Ölecek (1 Yorum)