EDHO 32. Bölüm 2. Fragmanı Ünal Viktor İle Anlaşır 19 Nisan

EDHO 32. Bölüm 2. Fragmanı Ünal Viktor İle Anlaşır 19 Nisan2

Atv ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen aksiyon dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Edho dizisi 32. bölümü ile 19 nisan salı akşamı Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.


EDHO 19 nisan Tüyoları EDHO 19 nisanda neler olacak?

Akıcı aksiyon sahneleri ve aşkları ile dillere destan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta işler karışacak. Her ne kadar bir birlerini sevmez gibi görünselerde Ünal ve Hızır Viktor’a karşı ortak tavır almayı başarmışlardı. Hızır Ünal’ın kendisini satacağını bildiği için bazı özel konularda masaya haber vermemiştir. Bu durum masanın tepkisini çekse de Hızır ile Ünal arasında ki savaşı yavaş yavaş Hızır’a yaklaştırmaktadır. Hızır Ahmet’i kullanarak Ünal’ın kendisi için hazırladığı planı bozsa da Ünal sonunda kendi masasını satar ve Viktor ile anlaşır.4

Meryem ile Hızır arasında sular yine durulmaz. Eve dönen Meryem Hızır’ın pişman olduğunu düşünürken; Hızır için değişen çok bir şey olmamıştır. Evi terk eden ve Hızır’dan kaçmak isteyen Nazlı ise Hızır’ınn artık sabrını taşırmaktadır.

EDHO 32. Bölüm 2. Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın