Menü Aç/Kapat
Diriliş Ertuğrul’un 4 Ocak’ta Neden Yayınlanmadığı Açıklandı Diriliş Ertuğrul 31.12.2016
Diriliş Ertuğrul’un 4 Ocak’ta Neden Yayınlanmadığı Açıklandı

Diriliş Ertuğrul dizisi 72. bölümü ile 4 ocak çarşamba günü izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak izleyici Diriliş Ertuğrul dizisinin 72. bölüm fragmanı yayınlanmayınca oldukça sıkıntıya düştü; zira Diriliş Ertuğrul’da fragman çıkmamışsa bilinmeli ki dizi o hafta yayınlanmayacak.

Diriliş Ertuğrul dizisi 72. bölümü ile 4 ocak çarşamba yerine 11 ocak çarşamba günü izleyicisi karşısında olacak. Diriliş Ertuğrul dizisi 4 ocak fragmanı neden çıkmad? Diriliş Ertuğrul Dizisi 72. bölüm fragmanı neden yok? İşte cevaplar

Diriliş Ertuğrul dizisi bilindiği üzere 2014 2015 ve 2016 yılının en çok izlenen dizisi olma özelliğine sahip. Bu durumda da Diriliş Ertuğrul dizisinin kanalı bu diziyi ekranlara getirdiği için reklamcılardan çok daha fazla reklam ücreti isteyecek.

Diriliş Ertuğrul’un 4 Ocak Neden Yok?

Televizyonlar ve reklam veren şirketler arasında yapılacak reklam başı ücret bölümünde kanalların ortalama reytingleri alınır ve aylık yıllık günlük bazda reklam ücretleri belirlenir. Trt 1 Türkiye’nin televizyonu olsa da en çok izlenen 5 kanal arasına giremedi. Bu nedenle de Diriliş Ertuğrul dizisi için çarşamba gününe çok özel bir reklam fiyatı isteyecek. Bu nedenle de  Diriliş Ertuğrul dizisi anlaşmaların yapılacağı 1 ocak 7 ocak haftasında izleyicisi karşısında olmayacak.

Yılbaşı Nedeniyle Yayınlanmayacak Diziler 2017 için [saributon]tıklayınız[/saributon]

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler