Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir Nasıl Bir Karakter Ne Zaman Ölecek

Diriliş Ertuğrul dizisinin 19 nisan çarşamba akşamı yayınlanacak 84. bölümünde Vasilyus bizzar Ertuğrul Bey tarafından öldürülerek tüm Alpler ile birlikte Doğan Bey’in intikamı alınmıştır. Vasilyus’un ölümü ile Karacahisar kalesi de Feth edilmiştir.

Vasilyus’un ölümü ile Bizans İmparatorluğu ve Sulçuklu arasında imzalanan sulh da iptal edilmiştir.

Diriliş Ertuğrul Vasilyus’un Ölüm Anı

Diriliş Ertuğrul dizisine sonunda beklenen transfer geç olsa da geldi. Diriliş Ertuğrul dizisinde tekfur’un baş adamı Vasilyus karakaterini daha önce dizide Ural karakterine hayat vereceği açıklanan ancak yazın Ural karakteri için hazırlık yaparken attan düşerek 3 ay tedavi gören Çağdaş Onur Öztürk hayat verecek.

1979 yılında Sivas’da doğan Çağdaş Onur Öztürk 38 yaşındadır. Ege Üniversitesin de Peyzaj Mimarlığı okuyan Çağdaş Onur Öztürk daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim almıştır. 2009 yılında Sakarya Fırat dizisinde rol alarak kendini göstermiştir. Kuzey Güney ve Yazın Öyküsü gibi dizilerde de başrol oynamıştır. Son olarak ise Kış Güneşi dizisinde rol almıştır.

Vasilyus karakterine gelecek olursak Vasilyus çok adi bir tapınak şovalyesidir. Tapınakçıların Ertuğrul’un başına bela ettiği bir adamdır. Tek hedefi vardır hain planlar ile Kayı obasını dağıtmak

Vasilyus Ne Zaman Ölecek? Vasilyus  Öldü mü?

Vasilyus karakteri 3. sezonun ortasında ölecek ve Karacahisar kalesi Feth edilecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir Nasıl Bir Karakter Ne Zaman Ölecek (1 Yorum)