Diriliş Ertuğrul Doğan Alp Ölecek mi? Cavit Çetin Güner Diziden Ayrılacak mı?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul  30 kasım çarşamba akşamı 68. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde Doğan Alp karakterinin yaralanması ile Doğan Alp karakterine hayat veren Cavit Çetin Güner’in diziden ayrılıp ayrılmayacağına dair soruları gelmeye başlandı. dirilis-ertugrul-dogan-alp-olecek-mi-68-bolum

Doğan Alp karakterine hayat veren Cavit Çetin Güner bildiğiniz üzere Diriliş Ertuğrul dizisinin ana karakterlerinden olmasa da dizide Ertuğrul’un en sevdiği ve en çok güvendiği Alplerinin başında geliyor. Cavit Çetin Güner özel bir sıkıntısı nedeniyle Diriliş Ertuğrul  dizisi setine biraz geç katıldı; Diriliş Ertuğrul  dizisinde Ertuğrul’un Doğan Alp’e özel bir görev verdiği bu nedenle de görevi bitince obaya döneceği söylenmişti.

Cavit Çetin Güner yaşadığı rahatsızlığı çok çabuk atlatınca hiç vakit kaybetmeden setlere geldi; ancak 68. bölümde Doğan Alp  ne yazık ki eşkiyalar tarafından yaralanacak. Doğan Alp’in yaralanması Diriliş Ertuğrul  hayranlarını hiç üzmesin zira Diriliş Ertuğrul dizisinde Cavit Çetin Güner’in çekeceği çok sahne var.dirilis-ertugrul-dogan-alp-30-kasim

Cavit Çetin Güner bu sezon kesin olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almaya devam edecek; zira Doğan Alp’de eşinin desteği ile çok çabuk zamanda iyileşecek ve beyinin yanına dönecek.

 Diriliş Ertuğrul Doğan Alp gerçek tarihte ne zaman ölüyor?

Doğan alp 85 yaşında Söğüt’te Seferihisar da savaşta şehit oluyor. Bu nedenle arkanıza yaslanan ve Diriliş Ertuğrul izlemenin tanıdı çıkarın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Doğan Alp Ölecek mi? Cavit Çetin Güner Diziden Ayrılacak mı? (2 Yorum)