Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm 2. Sezon Finalinde Neler Olacak 25 Mayıs Özeti

yorumsuz
107

Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Sezon Finali Tüyoları 25 Mayıs

6 Trt’in sevilen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul 2. sezonunda alnının akıyla sonuna gelmeyi başardı. Mayıs ayının başında biten çekimlerden sonra oyuncular tatile çıkmıştı. Bilindiği üzere set kıyafetlerinin çok sıkıntılı olması ve oyuncuların zorlanması sebebi ile sıcaklar gelmeden çekimlerin tamamlanması kararlaştırılmıştı. Bu nedenle mayıs ayında çekimler yapılmadı ve 3. sezon çekimlerinin de eylül ayının ortasından sonra başlam5ası bekleniyor.


Diriliş Ertuğrul 60. Bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul’un dizisinin 25 mayıs akşamı yayınlanacak 2. Sezon finalinde Dodurga ve Kayı boyları ayrılacak ve Kayı boyu Ertuğrul’un önderliğinde Anadolu sırtlarına Bilecik’e gelecek ve Bizans egemenliğinde ki topraklara yerleşecek. Diriliş Ertuğrul dizisi 3. Sezonunda düşman sonunda Doğu Bizanslılar olacak.Ertuğrul ve Alpleri ise artık kefere yerine Bizanslı kesecek.

Diriliş Ertuğrul 25 Mayıs Sezon Finali Fragmanında neler olacak?

Sezon finalinde Gundogdu beyimiz Ertugrul ile gitmeyecek. Iran dolaylarina kacan Noyanin pesine dusecektir. Ahlata yerlesecektir. Ertugrul ise kendisine inananlar ile bizans sinirina yerlesip o kutlu devlet Osmanlinin temellerini atacaklardir

Diriliş Ertuğrul dizisinin 25 mayıs akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde artık büyük göç ve dağılma gerçekleşecek. Bazıları hayvanlarına önem verip sıkıntı istemezken Ertuğrul ve Haymana taraftarları ise Bilecik sırtlarına doğru yola çıkacak.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın