Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2017 2018

Diriliş Ertuğrul dizisi 14 haziran salı günü 3. sezon finalini 91. bölüm ile yaptı ve ekranlara kısa bir süreliğine ara verdi. Tahmin ediyoruz ki kısa bir süre içinde Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon çekimlerine başlayacak. Diriliş Ertuğrul dizisi 2017 2018 yeni sezonunda bam başka bir oyuncu kadrosu ile ekranlarımızda olacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezon değişen oyuncu kadrosunu yanı Diriliş Ertuğrul dizisinden 3. sezon ayrılan ve 4. sezon Diriliş Ertuğrul dizisine yeni gelen isimler bu konumuzda detaylı şekilde yer alacak.

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular

Çağdaş Onur Öztürk(Vasilyus)

Çağdaş Onur Öztürk 3. sezon finalinde Ertuğrul Bey tarafından öldürülerek diziden ayrıldı. Türk obaları çok büyük de bir fitneden kurtuldu derken Bizans İmparatorluğu yeni bir Tekfur atadı.

 Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Cemal HÜNAL(Komutan Ares)

1976 yılında İstanbul’da doğan Cemal HÜNAL 41 yaşındadır. Üniversite hayatı boyunca bulaşıkçılık ve barmenlik yaptı. Adanalı ve Muhteşem Yüzyıl gibi bir çok dizide rol almıştır. Issız Adam filminde canlandırdığı Alper karkateri ile ünlenmiştir. Son olarak Paramparça dizisinde rol alan ünlü oyuncu Cemal Hünal dahil oldu.

Komutan Ares Bizans İmparatorluğu tarafından tam yetki ile görevlendirilen yeni tekfurdur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2017 2018 (5 Yorum)

  1. Ya böyle sezon finalimi olur vicdansızlar nasıl yaptınız yq bari bir bölüm daha yayınlasaydınız

    Peki Engin Altan diziden ayrılıcakmı

  2. bence de ayrılmaz ya olamaz böyle bir şey.
    eminim yaşayacaktır.inşallah kaldığı yerden devam eder.

  3. ben bu diziyi çok seviyorum inşallah hiç bitmez.çünkü bu tür diziler insanın tarihe olan sevgisini arttırıyor.insanı geçmişine bağlıyor.o muhteşem tarihi hatırlamasını ve ona sahip çıkmasını sağlıyor.