Diriliş Ertuğrul 31. Bölüm Fragmanı Özeti Halime’nin Suçu Ne ?

Diriliş Ertuğrul 28 Ekim’de yine heyecanlı yine karışık ! Haftaya yayınlanacak bölümde neler olacak ? Ertuğrul Halime’ye Neden Kızıyor Sinirleniyor ?

Evet değerli okuyucularımız Türkiye’nin en önemli dizilerinden Diriliş Ertuğrul 31. Bölüm özetini okuyabilir ve fragmanını yazımızdan izleyebilirsiniz. Son bölümlerde Moğol Cengizhan belası ile boğuşan Kayı ve Dodurga boyu artık yetmezmiş gibi bir de Alplerin komutanı olma kavgası ile güç kaybediyor. Ertuğrul’un geri dönmesi ile müthiş bir sevinç yaşayan Halime çocuğunun babasız kalmayacağı ile bir nebze kendine gelir.

diriliş ertuğrul 28 ekim özeti fragmanı

Fakat Ertuğrul 31. bölüm fragmanında Halime Hatuna çok şiddetli şekilde kızıyor. Bizim tüyomuza göre  bunun nedeni Ertuğrul’un eline çivi çakıldığı tüm oba tarafından duyulmasıdır keza elinin bu kadar kötü olmasını sadece Halime’nin bildiğini zanneden Ertuğrul bu haberi Halime’nin ağzından kaçırdığını düşünüyor. Fakat  durum öyle değil Korkut Bey tedaviyi yaparken oradaki Ebe bu haberi duydu ve Aytolun’a iletti. Aytolun’da Tuğtekin’i Alplerin başına geçirmek için bu Ertuğrul elinden dolayı artık savaşamaz diye bu haberi tüm obaya yaydı.

Bakalım 31. bölümde daha neler olacak ?

Diriliş Ertuğrul 31. Bölüm Fragmanı Tanıtımı 28 Ekim


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın