Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Kapadokya’nın Neresinde Çekiliyor?

8 yorum
314

Diriliş Ertuğrul 2016 Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?


Trt 1 ekranlarının en sevilen dizisi olarak ekranlara damga vuran Diriliş Ertuğrul  dizisinin ilk iki sezon çekimleri İstanbul Riva ve İstanbul Beykoz’da kurulan dev ovalarda yapılıyordu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda yapılacak 3. sezon çekimleri için ise Nevşehir’in Kapadokya bölgesinde hummalı bir çalışma yürütülüyor.Diriliş Ertuğrul 3. sezon çekimleri

Diriliş Ertuğrul  dizisinin 3. sezon çekimlerinin Nevşehir’in Kapadokya ilçesinde yapılacağı haberini ise Sosyal Medya üzerinden Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcı Mehmet Bozdağ Paylaştı.

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon çekimlerinin Nevşehir bölgesi Kayseri Bölgesi içerisinde kalan ovalarda yapılması planlanıyor.diriliş ertuğrul ürgüp avanos göreme kapadokya

Diriliş Ertuğrul dizisinin 3. sezon çekimleri için ayrılan alan şuanda tam olarak belli değil; ancak bu bölgenin Nevşehir Göreme Ürgüp ve Avanos üçgeninde gerçekleşmesi bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul 3. Yeni Sezon 62. Bölüm 2. Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Kapadokya’nın Neresinde Çekiliyor? (8 Yorum)

  1. Diziyi ailece çok beğeniyoruz çok güzel bir dizi. Hic bitmesin istiyoruz. Çok Teşekkürler böyle çok güze bir Dizi yapdığınız için.

  2. Başarılarının devamını diliyorum her hafta çarşamba gününü iple çekiyorum allah muhakkak eylesin …