Menü Aç/Kapat
Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölüm Özeti Fragmanı Diriliş Ertuğrul 15.12.2016
Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölüm Özeti Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölümü ile sizlerle olacak. Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölümünde Ertuğrul Bey’in fetih için mücadelesini izleyeceğiz.

Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölüm Özeti

Ertuğrul Bey’in yaşadığını gören bütün alpler sevince boğulmuştur. Çok acı tecrübeler edinen Ertuğrul en sevdiği Turgut’un bile Haçlı’nın oyununa gelip kendisinin ölmesine kadar planlar yaptıklarını öğrendi. Turgut’un suçlu olmadığını herkes anladı. Ertuğrul Bey o günlerde bir söz vermişti. Bunu ona yapan herkese cezası verilecekti.

dirilis-ertugrul-10-kasim-resmi

Ertuğrul Bey bu amaçla fetih öncesi bütün hazrılıklarını yaptı ve dualarla yola çıktı. Yüreğinde vatan sevgisi olan tüm yiğit askerleri de yanına alan Ertuğrul Anadolu’da adım adım ilerledi. Ve Haçlıları tek tek yok etti. Bu yolda eşi Halime Hatun da destekçisiydi ve dualarıyla elinden ne geliyorsa tüm kadınlar gibi o da fetih için arka planda destekçi oldu.

Diriliş Ertuğrul 21 Aralık Çarşamba 70. Bölüm Fragmanı

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Konu hakkında yorumunuzu buraya y

Popüler Haberler