Diriliş Ertuğrul 2. Yeni Sezon Fon Duygusal Arka Plan Jenerik Müzikleri

Diriliş Ertuğrul 2015-2016 2. yeni sezon fon müzikleri şarkıları, duygusal ağlama sahnelerinde çalan arka plan müzik ve şarkıları haberimizde…

Ekranlara dönen diziler arasında flaş giriş yapan Diriliş Ertuğrul 2. yeni sezonunda da kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Hem harcanan paralar hem de kullanılan müziklerle harika bir yapım olarak görülen TRT’nin dizisi arka plan fon müzikleri ile de kendinden sıkça söz ettiriyor. Bu yeni sezonda kullanmaya başladığı müzikleri özenle hazırlatan dizi yapımcıları gerçekten çok iyi iş çıkarmış. Özellikle Diriliş dizisindeki ağlama ve üzüntü sahnelerinde çalan arka plan fon müzikleri sahnenin duygusunu ve ruhunu seyirciye iletmede gayet başarılı.

diriliş 2. yeni sezon şarkıları müzikleri

Bir dizinin izlenmesi ve sevilmesi için en önemli unsurlardan olan dizi şarkı ve arka plan fon müzikleri Diriliş dizisinde gayet iyi bir iş yapıyor. Bu yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinde çalan ve söylenen şarkı ve müziklere sitemiz aracılığı ile en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bizi Takip etmeyi unutmayın.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan (Ertuğrul) , Kaan Taşaner (Gündoğdu), Hülya Darcan (Hayme Ana) , Esra Bilgiç (Halime Hatun), Burcu Kıratlı (Gökçe Hatun), Hande Subaşı (Aykız), Turgut gibi başrol ve oyuncuların bulunduğu Diriliş Ertuğrul sevenleri her geçen gün artıyor.

Dizinin ağlama, üzülme, üzüntülü sahnelerinde duygusal şekilde çalan arka plan fon müziklerini aşağıdaki videolardan dinleyebilirsiniz. Enstrüman olarak saz, gitar,keman gibi bir çok çeşitli alet kullanılan müzikler Diriliş Ertuğrul dizisine özel olarak hazırlanıyor.

Diriliş Acı Su Arka Plan Jenerik Fon Müziği Şarkısı Ağıt Vay Vaaaay

Diriliş Duygusal Ağlama Kök Fon Şarkısı Müziği

Ah Aaaaah Vay Vaaaaay bayan sesinden söylenen ağıt şeklindeki fon müziği yeni sezonda izleyenleri oldukça gözü yaşlı halde duygulandırmaya devam edecek gibi. Sizlerin bu konu hakkındaki yorumlarınız bizim için çok önemlidir bize yorum yazmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul 2. Yeni Sezon Fon Duygusal Arka Plan Jenerik Müzikleri (2 Yorum)