Dinle Kazan Programı Çekimleri Nerede Yapılıyor(Başvuru)

2 yorum
81

Dinle Kazan Program Nerde Çekiliyor?

1Trt1’in yeni yarışma programı Dinle Kazan izleyici tarafından oldukça rağbet gören yerli formatlardan biri olmayı başardı. Trt 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Dinle Kazan yarışmasında bilmeden bir insanın derdine çare olmaya çalışan insanlar para kazanıyor.

Yarışma ruhunun yanında toplumsal bir proje ve sorumluluk olarakda ekranlara getirilen Dinle Kazan programında halk bilmeden yarışmanın içine davet ediliyor. Kendisine yaklaşan ve derdini anlatmaya çalışan insanın derdini gerçekten dinleyen yarışmacı halka sorular soruluyor. Yarışmak isteyen yarışmacı dinlediğini ispat edecek şekilde doğru cevap verince paralar kazanıyor.

İyi insanların kazandığı program afişi ile ekranlara gelecek olan Dinle Kazan yarışmasında maksimum kazanılacak ödül 500 TL ile sınırlı her doğru cevap 50 TL; eğer yarışmacı 5 sorunun ardından son genel kültür sorununu da duymak isterse ödül 2’ye katlanıyor ve toplam ödül 500 TL oluyor.

Dinle Kazan yarışmasının çekimleri şuanda başlamadı. Trt 1 Dinle Kazan yarışması çekimlerine başladığında sizlere hangi hafta hangi sokak veya caddede çekim yaptığını sizlere bildirmeye çalışacağız; ancak Dinle Kazan yarışmasının her hafta farklı bir avmde yada caddede çekim yapacağını tahmin ediyorız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dinle Kazan Programı Çekimleri Nerede Yapılıyor(Başvuru) (2 Yorum)