Dinle Kazan Neden Final Yaptı Neden Bitti?

1 yorum
56

Dinle Kazan Neden Bitti?
1Trt ekranlarında Sen Olsan Ne Yapardın programının sevilmesi ve yoğun ilgi görmesinden sonra yeni bir toplum mühendisliği projesi daha başlatılıyor. Toplumun zor durumda olan insanlara nasıl tepki verdiklerini göstermeye çalışan Dinle Kazan yarışmasında; toplum ve toplumun kanayan yaraları ile ilgilenen insanların para kazanmasına da yardım edecek.

Tabi ki burada para kazanma derken milyonlardan değil 500 TL’den bahsediyoruz.

Dinle Kazan yarışması her ne kadar toplumun kanayan yarası olan problemlere dokunmaya çalışsa da bir Sen Olsan Ne Yapardın kadar toplumda ses getireceğini düşünmüyorum.

Dinle Kazan programında her ne kadar Sen Olsan Ne Yapardın gibi insanların doğal tepkileri ortaya çıkacak olsa da bu çok kısıtlı olacaktır; zira derdini anlatan bir insana tepkiler zaten kısıtlıdır ve yapay olma eğilimindedir.

Ayrıca Dinle Kazan yarışmasının sunucusu Derda Yasir Yenal da daha önce bu tip programlarda deneyimi olan bir sunucu değil; daha önce siyaset programı sunmuştur.

Dinle Kazan sunucusu Derda Yasir Yenal kimdir? Detaylar için tıkla

Dinle Kazan yeni bölüm ne zaman?

Dinle Kazan yeni bölüm tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Dinle Kazan yarışması hangi caddede hangi Avm’de çekiliyor? Merak ediyorsan ve orada bulunup yarışmaya başvurmak istiyorsanız tıklayınız

 Dinle Kazan Neden final yaptı?

Şunu da belirtelim ki Trt 1 tarafından Dinle Kazan yarışması için alınmış bir final kararı yoktur. Bu yazı şimdilik sadece Dinle Kazan yarışmasının tutup tutmayacağı konusunda bir makaledir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dinle Kazan Neden Final Yaptı Neden Bitti? (1 Yorum)