Demet Akbağ İle Çok Aramızda Neden Yayınlanmıyor Neden Yok Bitti mi

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı Neden Yayınlanmıyor? İşte detaylar

Demet Akbağ İle Çok Aramızda fotoğrafları (1)Demet Akbağ İle Çok Aramızda  programı ilk bölümü ile 7 mayıs cumartesi günü izleiyci ile buluştu. Eğlenceli dakikaların yaşandığı Demet Akbağ İle Çok Aramızda’nın ilk bölümü izleyici tarafından da oldukça beğenildi

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programında ünlü sanatçılara ve normal halka çok profesyonelce tasarlanmış şakalar yapılacak. Tamamen bir tasarım harikası olan şakalar ile insanlar hem çok endişelendirilecek hemde çok eğlendirilecek.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programının şuan için planlanmış bir bitiş veya final tarihi yok; ancak bu tür programlar çok fazla maliyetli olmaması sebebi ile otalama 3 reyting alması onların devam etmesine ve reytnig kaygısı yaşamamasını ağlayabilir.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programında şakalar profesyonelce olduğu için belli bir prodüksüyon maliyetleri ortaya çıkacaktır bu nedenle biraz daha fazla reyting beklenebilir. Genel olarak Pt2 diye tabir edilen haber öncesi dönemde yayınlanan şaka programlarından daha az reyting beklentisi varken Pt1 diye tabir edilen reklamların en çok para getirdiği dönemde yayınlanan programlardan daha çok reyting beklenebilir.

Bakalım Demet Akbağ İle Çok Aramızda programının reytingleri nasıl gidecek. Hep birlikte göreceğiz.Demet Akbağ İle Çok Aramızda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın