Demet Akbağ İle Çok Aramızda Murat BOZ’a Yapılan Şaka

3 yorum
32

Show Tv ekranlarında yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanan Demet Akbağ İle Çok Aramızda programın çekimleri yaz boyunca devam etti. Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı 2015 2016 sezonunda 4 bölümde 10’dan fazlaünlüye şaka yapmıştı. Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı ekenden sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.demet-akbag-ile-cok-aramizda-murat-boz-resimleri

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı yayına girdikten sonra ünlüler tedirgin olmuş ve ne zaman şaka sırasının kendilerine geleceğini düşünmeye başlamışlardı. Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı şaka zedelere yine bir şaka yaptı. Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı final yaptığını açıklamış ve ünlülerde rahatlamıştı.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda 2016 yaz sezonunda gizliden ünlüleri şakalamaya devam etti. Demet Akbağ İle Çok Aramızda programı için 20 den fazla ünlünün şaka çekimleri yaz aylarında tamamlandı.

Demet Akbağ İle Çok Aramızda programında çok güldüren bir şakalamada   Murat Boz’a yapıldı. Murat Boz Demet Akbağ İle Çok Aramızda videosu en kısa zamanda sayfamıza eklenecektir.

 Demet Akbağ İle Çok Aramızda Murat Boz şakası vidoesu

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Demet Akbağ İle Çok Aramızda Murat BOZ’a Yapılan Şaka (3 Yorum)

  1. Ya hanı burda murat bozun vıdeosu yokkı …. Lutfen en kısa zamanda sayfanıza bakım yaptırın ….teşekkurler…

  2. Ya hanı burda murat bozun vıdeosu yokkı …. Lutfen en kısa zamanda sayfanıza bakım yaptırın ….teşekkurler…