Deli Divane 5 Ağustos Cuma Özeti 10. bölüm Fragmanı

Deli Divane 10. bölümde Neler Olacak?

Deli Divane 5 Ağustos Cuma resimleriKanal 7 ekranlarında Deli Divane dizisi izleyicisini Deli Divane etmeye devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında 16:10 da yeni bölümü il ekranlara gelen Deli Divane dizisi ne yazık ki oldukça düşük  reytingler ile seyrediyor.

10 bölüm yayınlanan Deli Divane dizisi ne yazık ki daha önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinin reytinglerine ulaşamadı; ancak şunu da belirtmek gerekirse Deli Divane dizisi daha önce ekranlara gelen en uzun soluklu dizidir. Bu nedenle senaryo tam olarak izleyiciye yansıtılamamış olabilir.

Deli Divane 5 Ağustos 10. bölüm Özeti

Sadhana Udaipur’a gitmek için evden ayrılacakken amcasından gelen mektubun yalan olduğu anlaşılır. Sadhana gerçeği bilse de anneannesinin planını kimseye anlatamaz. Praka, mektubun Agra’dan gönderildiğini anlar ve bu yalanı kimin söylediğini öğrenmeye çalışır ancak Sadhana konuyu bir şekilde unutturur. Kaşalya, Raginin düğünü için en pahalı kumaşlardan elbiseler diktirir. Kaşalya’nın annesinin tek derdi ise düğün günü Sadhana’nın ortada olmamasıdır. Amca planın tutmaması ile büyükanne Sadhana’yı evden uzaklaştırmak için ona bir iş bulur. Kendisinden sürekli kaçan Sadhana’nın neden böyle davrandığını anlam veremeyen Ragini ise kardeşinin düğün günü yanında olamayacağından habersizdir. Kaşalya, düğün salonun ücretini ödemesi için Vino’ya para verir. Karısının para düşkünlüğü Vino’nun da kafasını karıştırır. Daha fazla para kazanmak uğruna annesinin verdiği düğün parasını kumara yatırır.

Deli Divane’de Dün

Sadhana ve Ragini mutludurlar; ancak evde ki Kaşalya ve Sumitra bir türlü kızlarının evlenemeyeceği düşünmekten vazgeçemezler. Her ne kadar Sadhana’nın çok parası olsa da Kaşalya paradan daha önemli olarak kızının geleceğini görmektedir.

Ragini ise daha çocuktur ve çok çabuk evlilik düşünmemektedir; şimdilik hayatını yaşamak ve Sadhana ile gezmek istemektedir; ancak Kaşalya’nın annesi Sumitra’nın gizli bir hain planı vardır.

Deli Divane 5 Ağustos Cuma foto

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın