Deli Divane 30 Ağustos Salı Özeti 35. Bölüm Fragmanı Sania’nın Planları

3 yorum
70

Deli Divane 30 Ağustos Salı Neler Olacak

Deli Divane 35. Bölüm FotoğraflarıKanal 7 ekranlarında Deli Divane fırtınası esmeye deva etmektedir. Ranvir ise kendisini bekleyen hazin sona doğru koşmaktadır. Kendisine sevgilisi Sonia’nın kurduğu hain planların farkında olmayan Ranvir evlilik hazırlığındadır.

Deli Divane 30 Ağustos Salı günü 35. bölümü ile 16:10 da Kanal 7’deDeli Divane 30 Ağustos resimleri

Deli Divane 30 Ağustos Özeti

Sonia ve Ranvir düğünü artık yaklaşmaktadır. Ranvir sonunda annesi Vasundhara’yı düğün konusunda ikna etmeye başarmıştır.  Vasundhara ise düğünde ki takı derdine düşmüştür. Evin büyük gelini olarak Sadhana’nın da mücevher takması gerekmektedir. Sadhana mücevher satın almak için çarşıya çıkar; ancak Alekh’i sıkıntılarından dolayı dışarı çıkarmaz. Alekh’de mücevher almaya gidemeyince üzülür. Avni ise Sadhana’nın mücevher seçimlerini eleştirir; ancak Sadhana’nın destekçisi kaynanasıdır.

Ragini ise çok sıkıntılıdır. Ranvir’in düğünü öncesi Ragini kendisini dansa vermiştir.  Dolly ise eniden Ragini’ye sataşır. Sonia ise anne ve babasını Rajvansh ailesi ile tanıştırmak için getirir; ancak sonia’nın anne ve babası gerçek değildir. Sonia planlarına masum insanları da dahil etmiştir. Ragini ise Taj Mahotsav’ seçilmiştir. Sadhana ise Alekh’in anormal hareketlerine üzülmektedir.

Alekh ise Sonia’yı hiç sevmemiştir ve kardeşi Ranvir ile düğünlerini onay vermemektedir. Sonia ise gerçek olmayan ailesini de zengin gibi göstermek istemektedir.Deli Divane 30 Ağustos fotoğrafları

Deli Divane 35. Bölüm Fragmanı

Deli Divane’de Dün

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 30 Ağustos Salı Özeti 35. Bölüm Fragmanı Sania’nın Planları (3 Yorum)