Deli Divane 3 Kasım Perşembe Özeti 100. Bölüm Fragmanı Ranvir karısını mı aldatıyor?

9 yorum
55

Deli Divane 3 kasım perşembe günü 100. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane’nin yeni bölümünde Ranvir bir işler karıştırıyor.

Deli Divane 3 Kasım Özeti

deli-divane-100-bolum-resimleri-1Alekh Foto albümünden bazı fotoğrafları değiştirmek ister. Ragini odaya gelince Alekh hemen fotoğraf albümünü saklar ve Shlok’a bir partner baktığını söyler. Sadhana ise Ragini’ye çok mutlu olduğunu söyler zira Alekh artık kendine gelmiştir neşesi yerindedir.
Malti ise hamileliğin keyfini çıkarmaktadır. Malti bir ilanla hizmetçi alacağını duyurur. Hizmetli olmak için gelen adamları karşısına dizen Malti tam birini seçmek üzeri iken Vino gelir ve Malti’nin hizmetli alamayacağını söyler. Hizmetliler ise söylenerek evlerine gider. Malti’nin anensi ise ev işleri için bir hizmetlinin gerekli olduğununu tekrarlar. Vino ise kaynanasına da atar yapar ve hizmetli tutacak kadar zengin olmadıklarını belirtir.deli-divane-100-bolum-resimleri-6
Ragini kocasını ie yollarken Kiran adına birisinin iki defa aradığını ancak telefonu açmasına rağmen cevap vermediğini söyler. Ranvir ise bir anda buz kesilir ve ifadesi değişir.
Ragini bir işi için çarşıya gideren arabadan Ranvir’in bir kafede oturduğunu görür. Ranvir’in yanına gitmek için arabadan inan Ragini Ranvir’in yanında bir kız görür.
RAgini telefon ile Ranvir’i arar ve nerede olduğu sorar. Ranvir’in cevabı ile Ragini şok olur, zira Ranvir yalan söylemektedirdeli-divane-100-bolum-resimleri-3.

Deli Divane 100. Bölüm Resimleri Deli Divane 3 kasım Fotoğrafları

Deli Divane 3 Kasım Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 3 Kasım Perşembe Özeti 100. Bölüm Fragmanı Ranvir karısını mı aldatıyor? (9 Yorum)

    • Sendemi sultan asisin bu cok iyi oldu. Benim kimi dusunuyosun buna sevindim. Sultan seni seviyoruz. Cakir gozlum guler yuzlum….