Deli Divane 3 Ağustos Çarşamba Fragmanı 8. Bölüm Özeti

Deli Divane 8. Bölüm 

Deli Divane 8. bölümKanal 7’nin yeni dizisi Deli Divane 3 ağustos çarşamba günü 8. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Kanal 7’nin gündüz kuşağında 12:10 da tekrarı yayınlanan ve 16:10 da yeni bölümü yayınlanan Deli Divane dizisi izleyici tarafından da oldukça sevildi.

Deli Divane’de bu gün Kaşalya’nın Sadhana’ya oynamaya devam ettiği oyunu izleyeceğiz.

Deli Divane 3 Ağustos Çarşamba Özeti

Malta, zengin olma hayalleri uğruna gözünü karartır ve Sadhana’nın parasını çalar. Tüm ev halkı kaybolan paranın peşine düşmüşken Malta da durumu kimse anlamasın diye üzülmüş gibi yapar.

Sadhana’nın babasından kalan parayı öğrendiğinden beri Malta o paraya sahip olmanın yolarını arar ve en sonunda hırsızlığı bile göze alır. Ancak Sadhana’nın dayısı her şeyin farkındadır. Ragini’yi ise tekrar bir aile istemeye gelir. Babası ve annesi bu duruma çok sevinir ama Ragini’nin yüzü gülmez. Babası kızını teselli etmeye çalışsa da, Ragini herkesin güzelliğe çok önem verdiğini ve gelenlerin kendisini beğenmeyeceklerini söyler. Bunu duyan Kaşalya ise Sadhana’ya o gün Ragini’nin etrafında pek dolaşmamasını söyler. Sadhana yengesinin uyarısına çok üzülse de Ragini’nin mutluluğu için elinden geleni yapar. Ragini’yi istemeye gelenlerin amacının ondan çok Praka’nın zenginliği olduğundan kimsenin haberi yoktu
Deli Divane Dizisinde Bu Hafta 

Deli Divane dizisinde Ragini’nin annesi ortalığı karıştırmaya devam eder. Ragini ise çok mutsuzdur. Sadhana da Ragini’nin kendisi yüzünden mutsuz olduğunu düşür ve sıkıntı içindedir.Deli Divane 3 Ağustos Çarşamba

Ragini ise Soket’e deli gibi aşık olmuştur; ancak o kardeşi Sadhana’ya vurulmuştur. Kaşalya ise pis planlarını devreye sokar ve Sadhana’ya önemli bir görev verir. Sadhana, Ragini ve Soket’in arasını yapmak için aldığı görev ile kolları sıvar. Kaşalya ise Ragini’ye Sadhana’nın soket ile gizli gizli görüştüğünü söyler.

Ragini her ne kadar buna inanmasa da gördükleri karşısında şok olur. Sadhana Soket ile görüşür ve Ragini’nin ona olan aşkını anlatır. Kaşalya’nın planı tutmuştur. Peki iki kardeş arasında bir erkek nedeniyle anlaşmazlık çıkacak mıdır?

Deli Divane 3 Ağustos Çarşamba Fragmanı İzle

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın