Deli Divane 29 Temmuz Cuma Fragmanı 3. bölüm Özeti

1 yorum
67

Deli Divane 29 Temmuz Cuma Neler Olacak?

deli divane 3Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Deli Divan

Deli Divane dizisi 29 temmuz cuma günü 16:10 da 3. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. İlk bölümlerinde Sadhana ve Ragini’nin hikayesi anlatılacak. Deli Divane dizisi ilk bölümleri sizlere biraz sıkıcı gelebilir; ancak ileri ki haftalarda ekranlara getirilecek senaryoyu anlamanın açısında önemli olacaktır.

Deli Divane dizisi tam liste karakterleri ve karakter açıklamaları için Tıklayınız

Deli Divane 29 Temmuz Özeti

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Deli Divane’de bugün; tam babasına kavuşacakken biranda yalnız kalan Sadhana kendisini çaresiz hisseder. Dayısı ve Ragini Sadhana’nın yaşadığı üzüntüyü biraz olsun hafifletmek için elinden geleni yaparlar.Deli Divane 29 Temmuz fotoğrafları

Sadhana’nın babasının ölmesi ile temelli onlarla yaşayacağını düşünen Kaşalya’nın içi hiç rahat değildir. Çevresindekilerin Ragini ve Sadhana’nın birbirinden arklı olduğundan ten rengi arasındaki farkı ima eden Sadhana’nın babasının hayatını kaybettiği uçak firması ona yüklü bir miktar para yardımı yapar. Bu paranın tek sahibi ise Sadhana’dır. Bu haberi alan Sadhana’nın halaları ve amcası kızın parasının üstüne konmak için onu kendi yanlarına götürmeyi teklif eder. Kaşalya dışında bu duruma sevinen yoktur. Yengesinin kendisini o evde istemediğini bilen ve onlara yük olmak istemeyen Sadhana ise istemese de bu teklifi kabul eder. Çocukluğundan beri Sadhana’dan hiç ayrılmayan Ragini onun gitmesi fikrine çok üzülür.
Deli Divane dizisinde Sadhana için en zor zamanlardan biridir 29 temmuz cuma günü yayınlanacak bölüm. Sadhana yıllardır babasının hasreti ile yaşamıştır. Annesini trafik kazasında kaybettikten sonra uzun yıllardır babasını da  görmemiştir. Baba hasreti ile yanan Sadhana dayısı Chandra’yı babası yerine koymuş ve onu çok sevmiştir. Adeta babasının yokluğunda dayısını baba bilmiştir.

Sadhana’nın babası ise yıllar sonra kızına kavuşacak olmanın hasreti ile uçağa binmiştir; ancak Sadhana’nın babasının bindiği uçak teknik bir arızadan dolayı düşer ve Sadhana’nın babası bu kazada ölür. Sadhana bu haber ile bir daha yıkılır.Deli Divane 29 Temmuz resimleri (1)

Sadhana için zorlu bir hayat daha başlamıştır. Babasını kaybeden Sadhana’ya bir darbede yengesi Kaşalya’dan gelecektir.

Deli Divane 29 temmuz uma günü 16:10 da Kanal 7’de sakın kaçırmayın

Deli Divane 29 Temmuz Cuma Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 29 Temmuz Cuma Fragmanı 3. bölüm Özeti (1 Yorum)