Deli Divane 29 Kasım Salı Özeti 126. Bölüm Fragmanı Malti Çocuğunu Düşürecek mi?

3 yorum
134

Deli Divane 29 Kasım salı günü 126. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane’nin 126. bölümünde Malti merdivenlerden düşecek ve bebeğini düşürme riski ile karşı karşıya kalacak. Kurtarıcısı ise yeni Alekh olacak.

Deli Divane 29 Kasım Özeti

Alekh Sadhana’ya kitap okur Sadhana ise Alekh’in her geçen gün daha da ilerlediğini ve kendini geliştirdiğini fark eder. Alekh Sadhana’nın anne ve babasını nasıl kaybettiğini öğrenince arkadaşı Sadhana’ya çok üzülür ve kendi anne ve babasının yanında olmasına şükreder. Alekh artık annesi Vasundhara’ya kötü davranmayacaktır. deli-divane-126-bolum-fotograflari-2

Kaşalya ise Malti’ye üzülmeye devam etmektedir. Prakash ise Maltiye destek olur.  Dadi Buwa’nın Ragini’ye Sadhana konusunda düşüncellerini duyan Ranvir Dadi Buwa’nın Sadhana hakkımda ki kötü düşüncelerini değiştirmek ister. Ragini ve Ranvir Dadi Buwa’yı Sadhna’nın ne kadar iyi birisi olduğu konusunda ikna etmeye çalışır. Ranvir Alekh ve Vino Rajvansh şirketleri için beraber toplantı yaparlar ve kararlar alırlar. Alekh ise Ranvir’in şirket için ne kadar özverili çalıştığını fark eder. Alekh ise gazetede Prakash’ın ödül aldığı fotoğrafı görür ve Prakash’ı ziyarete gider. Alekh Prakash’a hedşye olarak o fotoğrafı çerçeveletip götürür. MAti ise Alekh’e bakarken merdivenlerden düşer.

Alekh hemen annesi Vasundhara’dan hastahane bilgilerini alır ve Malti’yi çok ünlü ve güzel bir hastaheneyte kaldırır. Alekh’in bu erken müdehalesi ve getirdiği hastahenenin müdehalesi ile Vino ve Malti’nin bebeğinin hayatı kurtulur. Prakash ailesi ise Alekh’e bu güzel davranışı için minnettardır.

Alekh’in günlük hayatta ve iş hayatında gösterdiği başarılar herkesi sevindirirken Gayatridevi gelecek hakkında bazı tehlikelerden bahseder ve aile içinde yeni bir tartışma çıkarır.

Malti ise lüx hastahanenin ve doktorlar ile hemşirelerin ona olan ilgisinden çok memnun kalır.

Deli Divane 126. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 29 Kasım  Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 29 Kasım Salı Özeti 126. Bölüm Fragmanı Malti Çocuğunu Düşürecek mi? (3 Yorum)

  1. Ayla yildirmaz. Z.A teshekur ederim anladim.Inglizlerde s harfi var diye biliyorum ama yoksa yorumunu yalnish anladimmi acaba…?
    Z.Acim ben turkmenistanliyim..

  2. Ee yalanci baharcilar hadi burada da nazlanin her fragmanin altinda bi nazlanmaalar bi nazlanmalar kafayi mi yediniz siz ne bu asirilik izlemezsen izleme sanki izle diye yalvaran vaar onlara izkediginin diziyi 2.kez izlesen ne olur izlemsen ne olur sacmalik resmen