Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi Özeti 32. Bölüm Fragmanı Alekh Kaybolur

Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi Neler Olacak?


Rajvansh konağında günler geçerken Alekh ve Sadhana’da iyi iki arkadaş olma yolunda ilerlemektedir; ancak Ragini ve Ranvir evliliğinde bir gelişmenin olmaması ve Ranvir’in sevdiği bir kızın olması Sadhana’yı adeta yıkmıştır.

Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi günü 16:10 da yeni bölümü olan 32. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Deli Divane 32. bölümde neler yaşanacak merak mı ediyorsunuz? İşte Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi özeti

Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi Özeti

Sadhana Alekh’in sevgilisi olması nedeniyle çok üzgündür; adeta yıkılmıştır ve kendini sokaklara bırakır. Alekh’in Ragini ile ilgili iğrenç sözleri ise hala kulağındadır.  Tapınağa giden Sadhana Ragini ve Ranvir için dua eder.3

Alekh ise konağın içinde arkadaşı Sadhana’yı arar; ancak onu bir türlü bulamaz. Sadhana’yı arayan Alekh konağın dışına çıkar ve Sadhana’yı gece sokaklarda aramaya devam eder. 

Elinde Sadhana’nın resmi olan Alekh insanlara onu sorar; ancak çevrede ki insanlar Alekh ile dalga geçer.

Sadhana’nın kaçtığını düşünen Vasundhara ise Sadhana’nın dayısı Praka’yı telefonla arar; ancak Sadhana’nın dayısına gitmediğini anlayınca onları da sıkıntıya sokmamak için dayısına durumdan bahsetmez.

Rajvansh konağında bir telaş vardır zira Alekh’de yoktur. Alekh ve Sadhana’nın gece gece kaybolması gece gece büyük aksiyon yaratır.

Deli Divane 32. Bölüm Fotogaleri12

Deli Divane 32. Bölüm Fragmanı

Deli Divane Dün

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 27 Ağustos Cumartesi Özeti 32. Bölüm Fragmanı Alekh Kaybolur (8 Yorum)