Deli Divane 23 Kasım Çarşamba Özeti 120. Bölüm Fragmanı Ambika İtiraf Eder

Deli Divane 23 kasım çarşamba akşamı 120. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane dizisininde en önemli mesele 120. bölümde çözülüyor. Alekh ve Ranvir’in dedesini öldüren Ambika sonunda itiraf ediyor.

Deli Divane 23 kasım çarşamba günü 120. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Sakın kaçırmayın.deli-divane-120-bolum-fotograflari-5

Deli Divane 23 kasım Özeti

Ranvir hizmetlinin konuşmasını yaptığı kişinin dedesinin katili olduğunu kabul edeceğini açıklar. Ranvir ve RAgini eve geldiğinde bilindiği üğzere hizmetli ev telefonundan birisi ile konuşuyordu ve Ragini ile Ranvir onu görmüştü. Ambika hiç bir şekilde suçu kabul etmemekte kendisinin asla kayın babasını öldürmediğini ayrıca onu öldürenin ondan gıcık kapan Vasundhara olduğunu söyler.

Vasundhara da asla böyle bir iftirayı kabul etmemektedir. Ranvir sonunda hizmetliyi de çağırır. Telefonu eline alan Ragini son çevirilen numarayı tekrar arayınca Ambika’nın telefonu çalar. Evde ki herkes şok olmuştur. Hizmetlinin söyledikleri ve telefonun Ambika’nın çıkması olayın çözüldüğünü gösterse de Ambika sonunda her şeyi itiraf eder.

Ambika kendisine  o evde kötü davranıldığını ve hak ettiği değerin kayınbabası tarafından gösterilmediğini ayrıca mirasın da tek başına Inderjıt’e verilecek olmasına çok bozulduğunu bu nedenle de kayın babasını öldrüttüğünü itiraf eder.

Alekh’in tek suçu ise bu cinayete sonradan gelip şans eseri şahit olması olmuştur. Ambika ondan kurtulamayınca onun hiç bir şey hatırlamayarak delirmesi için elinden gelenş yapmıştır. SAdhana gelmeden Alekh tamamen deli muamelesi ile Ambika tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Alekh’in iyileşmesi ve hatırlamaya başlaması Ambika’yı korkutmuş ve hataya sürükletmiştir. Şimdi Ambika ile hesaplaşma zamanıdır. Önce Inderjıt hesap sorar sonra kocası Satyen

Ranvir ise annesi Vasundhara’dan özür diler

Deli Divane 120. Bölüm Fotoğrafları

Deli Divane 23 Kasım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 23 Kasım Çarşamba Özeti 120. Bölüm Fragmanı Ambika İtiraf Eder (8 Yorum)

  1. Gıran ambika kariya bak ya onun yüzünden vasu yillarca cocuguna sarilma hayali ile yandi tutuştu

  2. Sonunda ambika itiraf ediyor gıran karı aleke nasilda zarar vermiş vasuyada yazik olmuş onca sene