Deli Divane 21 Ekim Cuma Özeti 87 Bölüm Fragmanı

5 yorum
43

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane 21 Ekim uma günü 87. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Alekh’in iyileşmesi ile dha fazla kişiye hitap edecek Deli Divane dizisinde bir dönem kapanıyor ve Alelh iyileşiyor. İşte Deli Divane 21 Ekimde neler olacak detayları?

deli-divane-87-bolum-fotograflari-2Deli Divane 21 Ekim Cuma Özeti

Ragini Alekh’in psikolojik tedavisi ile ilgili Sadhana’nın verdiği kararı destekler ve bu konuda destek olması için de Ranvir’i ikna etmeye çalışır; ancak Ranvir Sadhana’nın tedavi planına karşıdır. Peki gerçekten Vasundhara’nın düşündüğü gibi çocukları ellerindeli-divane-22-ekim-resimleri-1den mi gidiyor? Gelinler Vasundhara’nın oğullarını annelerine karşı kışkırtıyorlar mı?

Sadhana Alekh’i motive eder ve onu mutlu etmeye çalışır. Dr Ashlok ise Alekh’e bilinen en iyi tedaviyi uygulayıp Alekh’i zihinsel sıkıntısından kurtrabileceğini söyler.

Ranvir ise Dr.Malhotra’nın Alekh’i tedavi etmesine engel olur Prakash ise gözyaşlarına engel olamaz ve Sadhana’nın ailesi için ve RAgini çin kendini feda ettiğini hatırlar. Avni ise Vasundhara’yı Ragini ve Sadhana hakkında kışkırtmaya devam eder. deli-divane-22-ekim-resimleri-3

Vasundhara ise Prakash’ı Sadhana’yı yanlış yönlendirmek ile ve Ragini ve Ranvir arasında yanlış kanı oluşturmak ile suçlar. Vasundhara benzer bir konuda da Kaşalya’yı telefonda azalar.

Neaween ise Ranvir’i Alekh hakkında yanlış karar aldığını düşündüğü Sadhana konusunda kışkırtır; fakat bu bir işe yaramaz Ranvir de Sadhana’ya destek olur. Prakashda aynı şekilde Sadhana’nın kararını destekler ve ona yardımcı olmak için elinden geleni yapar. deli-divane-87-bolum-fotograflari-1Peki Vasundhara Sadhana’nın kararının önüne geçip tedaviyi durduracak mıdır? Bu Malti’nin akrabası ve doktor arkadaşları Alekh’i iyileştirebilecek midir?

Deli Divane 21 ekim Özeti

Sadhana ve Ragini yengeleri Malti’nin hamile olduğunu duyunca çok mutlu olur. Zira yıllardır Vino ve Malti bebek istemişler ancak bir türlü hamile kalamamıştır.

Kaşalya Pooja töreni hazırlıklarına başlar. Sadhana Ranvir’e Alekh’in iyi olmadığını ve  iyi olmazsa da gelemeyeceklerini söyler. Alekh ise gitmek ister.  Ranvir sonunda annesini ikna eder ve Alekh’i de Pooja töreni götürür.deli-divane-19-ekim-resimleri-3

Alekh ise çok mutludur zira Sadhana ile bir bebekleri olabileceğini düşünür. Sadhana ise Alekh’e ne cevap vereceğini şaşırır ve bu soru karşısında şok olur.  Pooja töreni güzel bir şekilde gerçekleşir.

Ragini ise Sadhana’ya üzgün olduğunu ve kendini suçlu hissettiğini söyler.deli-divane-85-bolum-fotograflari-1

Törenden sonra Prakash Alekh’e arka bahçeyi ve orada ki bitkileri gezidirmek ister. Alekh ilk başta her ne kadar bitkileri sevse de Prakash’ın koklattığı gül suyunu hiç sevmez ve ondan korkmaya başlar. Alekh gül ile kötü anıları bir arada düşünmektedir. Zira kırmızı gül gördüğü o gün merdivenlerden düşmüş ve zekasını yitirmiştir. Normal bir hayat sürerken çok zor bir hayata adım atmıştır.

Prakash her ne kadar Alekh’i sakinleştirmeye çalışsa da Alekh’i durdurmaz. Olayı duyan Sadhana koşarak  gelir ve Alekh’i sakinleştirir.

Deli Divane 87 Bölüm Fotoğrafları Deli Divane 21 Ekim Resimleri

Deli Divane 21 Ekim Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 21 Ekim Cuma Özeti 87 Bölüm Fragmanı (5 Yorum)

  1. Bir garip ask guzel bir dizi hatta en sevdigin tekrar oynatmalari iyi oldu izlemeyenlere fırsat

  2. Lütfen bu diziyi kaldırın ya lütfen en nefret ettiğim dizivnefret ediyorum diziyi arasıra izliyorum oda alekh için lütfen bi diziyi en yakın zamanda kaldırın lütfen bu diziden sonra iki yabancı yalancı bahar az kaldı bitse ondan sonrada bir garip aşk ooooo vallahi yaşarım yani ama keşke yalancı bahar bitmesi ben bir garip aşk hiç izleyemedim görmedim bile yüzde deli divane bitirin iki yabancı oynasın yalancı bahar 24 kasım bitiyor ondan sonra bir garip aşk çok heyecanlıyım y himmm böyle yapalım deli divane şimdi kaldırın final yapin bugün yarın onun yerine yalancı bahar yalancı bahar akşam oynuyor ya yalancı bahar yerinde bir garip aşk çok güzel olur valla ya hemde çok güzel olur ama lutfennnnn bu deli divaneyi kaldırın nefret ediyorum ya lütfen kaldırın lütfen lütfen lütfen hoşçakalın

  3. Iyi guler.alekh sevenler bira kac bolumden sonra dizide zaman otecek alekh iyilewecek.sevine bilirsiniz