Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba özeti 23. Bölüm Fragmanı Alekh ve Sadhana’nın Ailesi Tanışır

yorumsuz
169

Deli Divane  18 Ağustos Çarşamba Neler Olacak? Fragman

Deli Divane 23. Bölüm fotoğraflarıDeli Divane dizisinde Alekh Sharma konağına tanışmaya gelir. Alekh için Sharma konağına gelen Vasundra’dan sonra şimdi de oğlunu getirir; ancak Sadhana’nın dayısı Praka ve Ragini’nin anneannesi Sumitra Alekh’in hareketlerinden şüphelenir.

Deli Divane 18 ağustos çarşamba günü yeni bölümü olan 23. bölümü ile 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Deli Divane’nin 23. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar.

 Deli Divane 23. Bölüm Tüyoları

Deli Divane’de Alekh kendisine insanların biraz daha iyi davranmya başlaması ile kendine gelmeye başlar; özellikle Sadhana’nın ona değer verdiğini hissetmesi ve bir daha bir odaya kapatılıp kalmayacağını anlamasıyla az da olsa değişim göstermiştir; ancak hala hareketleri normal değildir. Vasundra ise Alekh’in Praka ve ailesinin yanında engelli olduğunu anlaşılmasından korkar.

Ragini ise çok meşguldür; zira kardeşi Sadhana için eve misafirler gelecektir. Sadhana için en güzel elbiseyi bulmaya ve gelenler için en güzel yiyecekleri yapmaya çalışan Ragini bir yandan da Sadhana’nın neden bu kadar endişeli olduğuna anlam veremez. Aslında bu günlerde en çok neşeli ve heyecanlı olması gereken gelin Sadhana’dır.Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (1)

Sadhana ise Alekh’in evlerine gelince garip hareketler yapmasında korkmakta ve rezil olacağınu düşünmektedir; ancak hem dayısı hemde ablası Ragini için bu evlilik şarttır.

Alekh ile Sadhana odaya görüşme için gönderilirler; ancak Alekh Sadhana’nın odasında korkar ve yeniden sıkıntılı günler geçireceğini düşünerek bağırmaya başlar; ancak oda da gördüğü bir şey onu yeniden sakinleştirir. Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (2)

Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba Fotoğrafları

Deli Divane 18 Ağustos Çarşamba Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın